Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy kapcsolat megcsalás után?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének, illetve tapasztalatok megcsalt és megcsaló felektől egyaránt. Akik együtt maradtak, miután kiderült, mi lett a kapcsolat sorsa 1 éven belül?
2018. nov. 10. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom te vagy a nő. Ha elfogadod, hogy máskor is megcsalnak majd, akkor működhet.
2018. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Proliknak a disznoolban igen, nuku esszel es o becsulessel.
2018. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Egyesek igaza van plusz azért még sok dolog kell ehhez és nagyon emberfüggő de vannak akik képesek rá és van az a kapcsolat ami tùléli,sőt még jobb is lesz mint azelőtt.

Másodiknak meg gőze nincs az egészről, hogy normális emberek közt mi zajlik,hírből sem ismeri azokat az emberi értékeket amik a megbocsátáshoz szükségesek.

2018. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

1,5 éve történt a megcsalás, nem ment jól. Részemről megtört a bizalom és a tisztelet is a párom iránt, de erre csak később eszméltem rá, amikor észrevettem magamon, hogy kifordult a viselkedésem és elkezdtem indirekt módon "büntetni".


30n

2018. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Elso jarasunk idejen megcsalt, nem tudtam, mas miatt szakitottunk es 4evig kulon voltunk. A megcsalas a masodik kapcsolatunk idejen derult ki, siman tulleptem rajta. 4evvel kesobb ujra megcsalt. Nalunk teljesen igazolta az elet h aki egyszer megteszi, megteszi ujra. A gerinc vagy megvan v nincs meg.
2018. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Sosem működtettem feleslegesen egy kapcsolatot megcsalás után.Nincs bizalom, nincs gusztus a másik felé már.Minek kínlódni?Ha más kell neki, akkor mehet, ehhez nem kell együtt maradni.
2018. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ugyanúgy megy minden,mint mielőtt megcsaltam a férjemet.Eleinte volt hiszti,bizalmatlankodás,de csak pár hónapig tartott.
2018. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Többé nem tudtam soha teljesen megbízni benne mindig voltak kétségeim.
2018. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!