Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan nők beszámolói érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nők beszámolói érdekelnek, akik megtudták, hogy testileg és/vagy érzelmileg megcsalták őket. Milyen volt ezzel szembesülni, el tudnátok mesélni annak a napnak a történéseit, amikor rájöttetek?

Figyelt kérdés

#szembesülés #megcsalva lenni
2018. nov. 11. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Érzelmileg lettem megcsalva. Flörtölt minden nővel, aki kicsit is bejött neki. Facebookon, élőben a szemem láttára és a hátam mögött a kolléganőjével.

Nagyon rossz volt szembesülni azzal, hogy ő ilyen ember. Beleolvastam az üzeneteibe és szembesítettem vele és közölte neki belefér a flört egy kapcsolatba és csinálhatom én is nyugodtan.

2018. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
El tudnám mesélni. Meg van még jó pár ilyen beszámoló az oldalon, rengeteg az ilyen kérdés. Téged nem értem ez miben segít? Inkább ha nem csak mások sztorijàt szeretnéd olvasgatni (amit tényleg megtehetsz itt sok kérdésnél) akkor konkretizáld a kérdésed hátha tudok érdemben is segíteni.
2018. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
# 2 A kérdésem az, ami. Nem hiszem, hogy magyarázkodnom kell érte. Azok válaszait várom, akik érintettek, a kioktatás, beszológatás nem érdekel. Ez egy anonim oldal, és ha érdekel valami, megkérdezhetem. Anélkül, hogy te minősítsd, vagy felszólíts holmi konkretizálásra.
2018. nov. 11. 12:10
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Hol van kioktatàs meg beszólàs a vàlaszomban? Valamit nagyon félreértettél. Segítő szàndékkal írtam mindent és ezt kapom.:(
2018. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4 Nem volt ebben semmi segítő, inkább számonkérő, hogy miért érdekel.

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor inkább go, go.

2018. nov. 11. 12:18
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
De hozzá tudok, hozzá is szóltam hogy el tudnám mesélni. De továbbra sem érthető hogy és ez miben segít? Ezt nem lehet megkérdezni? Ilyen bunkón kell reagálni? Válaszoltam a kérdésedre ha nem akarsz normàlisan kommunikálni akkor másképp meg ne tedd mert csak viszed le az oldal színvonalàt.
2018. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

A párommal másfél év után nagyon megromlott a kapcsolatunk, szakítottunk pár hétre, majd újra kezdtük. Nekem nem mondta volna el magától, a lány írt rám, hogy addig találkozgattak és elvileg le is feküdtek...

Iszonyúan rossz, olyan mintha kihasználtak volna, senkinek nem kívánom...

2018. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6


Én bomlasztom az oldal színvonalát? Na ne hülyéskedj!


Feltettem egy kérdést, te meg jössz okvetlenkedni meg okoskodni.


Nem mindegy neked, hogy miért érdekel?! Ez egy anonim fórum, senki nem tartozik senkinek elszámolással azért, hogy miért kérdezi, vagy miben segítene neki.


Az én dolgom. Kinek képzeled magad, hogy bevatkozol és minősítesz és számonkérsz? Mondom, inkább menj a kérdésem alól, mert csak a hangulatot kelted.

2018. nov. 11. 12:43
 9/17 A kérdező kommentje:

# 7


De utána együtt maradtatok, megbocsátottál?

2018. nov. 11. 12:44
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A születésnapom történt. Ajándékba megkaptam tőle életem első androidos telefonját. Mielőtt átadta, kipróbált rajta mindent, hogy jól működik-e. Első dolgom volt megnézni az fb profilomat. Viszont mikor rákattintottam, ő volt bejelentkezve, és az üzenetei voltak megnyitva. Máris olvashattam a két 18 éves barátnőjétől kapott üzeneteket. Boldog szülinap volt. 😃
2018. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!