Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükséges-e szembesülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges-e szembesülni a múlttal?

Figyelt kérdés

Az elvált esetében mi haszna lehet-a jövőre nézve- felismerni,rendezni a sajátmaga által,az előző házasságában elkövetett hibáit-tévedéseit,múlasztásait,bűneit?

Esetleg jobb fátylat borítani a múltra,és elkövetni ugyanazokat a dolgokat,amik váláshoz vezettek?

Beárnyékolhatja-e a múlt rendezetlensége az új kapcsolatot?



2017. ápr. 3. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

én a szakításaim után elgondolkodtam azon, hogy vajon miben hibáztam én és miben a másik...

és jobb felismerni a saját hibáinkat, tenni ellenük, tenni a boldogságért!

szóval fontos átgondolni, hogy ne kövessük el újra és újra ugyanazt a hibát

viszont az új barátnőt ne büntessük az ex hibái miatt!


24F

2017. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog szerintem hogy van aki tudja az adott helyzetben hogy hibázott e vagy sem, és nem fél bevallani önmagának és másoknak. Nem kell ahoz időnek eltelni, màr az adott pillanatban is lehet tudni ez hiba volt vagy sem.

Aki meg mindent csak a masikra "ken" annak a következő sem lessz jobb kapcsolat.

Én például nem csak a volt párom hibáztatom mert megcsalt, hibás vagyok én is dolgokban, illetve a körülmények miatt is történt így. Sokat tanultam az biztos.

2017. ápr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatot felépíteni és lerombolni is ketten tudnak...én már a válásom előtt levontam a következtetéseket, magamra vonatkozóan is. Beláttam a hibáimat, próbálok változtatni, tanulni belőle...
2017. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!