Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg sokan azért lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokan azért lesznek szeretők, mert kényelmesebb?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm, aki jelenleg is szeretője egy foglalt embernek, azt mondja, élvezi az ezzel járó szabadságot, nem kell főznie, mosnia, takarítania a pasira. Amikor találkoznak, beülnek valahová enni, vagy rendelnek, amit a pasi fizet.

Szállodákban találkoznak vagy a férfinál, mikor a felesége nincs otthon.


Barátnőm azt mondja, neki a legjobb jut ebből a fickóból, nem kell rá dolgoznia, és neki ez kényelmes. Akkor találkoznak csak, amikor kedvük van hozzá.



2018. nov. 13. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Egy volt osztálytársnőm volt szerető valamikor, a 10 éves érettségi találkozónkon mesélt erről, ő belesétált naivan a csapdába, a pasi hitegette, egyébként az osztály legjobb csaja volt annak idején, szóval nyilván voltak hódolói, ő meg élvezte a figyelmet. Utólag persze bánja a dolgot, meg tudja, hogy naiv volt, csak utólag mindig okosabb az ember, mit kellett volna másképp csinálni vagy észrevenni.
2018. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt a lányt nem hitegeti a pasi, és a lány nem is akar semmi többet a szeretőségnél, épp azt mondom, hogy számára ez így oké.
2018. nov. 13. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes, én házasságban élek, de nem kell főznöm-mosnom-takarítanom egy férfira se, sőt, feleannyi házimunka jut rám, mintha egyedül élnék.

A barátnőd eddig csak magukat pasinak nevező barmokkal találkozott ezek szerint, ami szomorú.

2018. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

No, hát a te ismerősöd kényelemből csinálja, az én volt osztálytársnőm meg nem kényelemből csinálta, hanem mert szerelmes volt, és hinni akarta, hogy őt választják, csak nem jött össze.

1-1

2018. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Van ilyen is. Volt egy egyetemista lány. Heti 6-8 órát találkoztunk szexre. Erre szüksége volt, viszont szerelmes nem akart lenni, mert az elmondása szerint elvonja a figyelmét a tanulásról. Tökéletes volt neki, hogy mint nős pasi, nem zaklatom randikkal, programokkal, stb.
2018. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Kényelmesebb, plusz érzelmileg egy kavics szintjén lehet. Egy kapcsolat meg messze nem abból áll hogy mosás, főzés takarítás, vagy ha mégis, akkor kifogtunk egy nagyra nőtt egós csecsemőt, ahonnan jobb kilépni és keresni egy férfit.


Barátnőd ha ezt komolyan is gondolja -és nemcsak magát is ezzel a szöveggel nyugtatja- akkor neki nem is való komoly kapcsolat. Itt igazából én csak a feleséget sajnálom, mert a pasi meg egy nagy gecc.


Amúgy komoly kapcsolat után tényleg jobb lehet szeretőnek lenni, de csak rövid távon- és csak annak akinek nincs gerince, mert szexkapcsolatra is lehet egyedülállót találni.

2018. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

"nem kell főznie, mosnia, takarítania a pasira. "


Egyébként sem kell.

2018. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Én ismertem olyan hármast, ahol maga az asszony osztozott a férjén. Beszélő viszonyba voltak a szeretővel, és beosztották egymás közt a férfj idejét, energiáját. A feleséget nem macerálta a szexel az ura, a szerető kapott szexet "kötöttségek nélkül" (ugye értelmezés kérdése), a férj meg nem lett hétvégi apuka, és nem kellett osztozni a vagyonon előről kezdeni az életét.


Igazából fura volt nekem ez a felállás, de nekik működött.

2018. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Sokkal nyugodtabb vagyok hogy csak szerető vagyok...bár ez nálunk több! Egy jo barátság is.

A felesége tud rólunk. Egyenlőre nem válnak. Lehet nem is fognak. Ket éve működik és jelenleg ez nekem tökéletes!

N27

2018. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden csak gyomor,gerinc,ès nèzőpont kèrdèse...
2018. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!