Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon fura lett a pasim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura lett a pasim. Olyan szinten megváltozott, hogy rá sem ismerek! Ez miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés

1 éve és 2 hónapja vagyok a párommal kapcsolatban. Mondketten fiatalkák vagyunk, ő 20, én 16.


Eleinte nem mondott el semmit a régi kapcsolatairól és egy pár hónapig nem mentünk sehova, viszont most...

Három napja beszélgettünk és nem tudom hogyan, de eljutottunk a régi kapcsolatok témához és teljesen őszinte volt és elmondta a régi dolgait. Azt mondta nagyon fura volt ezt megbeszélnie valakivel.

Ès mostanában (ez előtt kb. 4 hónapig nem) elkezdte tervezgetni, hogy menjünk valahova kirándulni. Ez nagyon furcsa, viszont nagyon jó érzés volt nekem.

Utána mosolygott rám és azt mondta, hogy nagyon fantasztikus vagyok és hogy nem tud uralkodni magán, mert elpirul ha rámnéz..(ez még sose volt)


Bár van valami, ami aggaszt, de ebbe most nem kezdek bele.


Viszont kérlek titeket lényegretörően válaszoljatok a kérdésemre!



2015. jan. 20. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy mi miatt változott meg ilyen /számomra jó/ irányba?
2015. jan. 20. 11:05
 3/9 B.Dávid ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki (másból nem tudok), akk sztem a kapcsolatotok lépett egyet előre. Őszintébb, nyitottabb. A régi kapcsolatokról azért beszél, mert már nem szégyenkezik elötted azok miatt. A kirndulás meg sztem azért van, mert nem akarja, hogy beleunj és így (is) akarja szinesíteni. Ha én ilyen dolgokat produkálok, akkor ez az oka.
2015. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
mert lehet eddig feszült benne az, hogy senkivel nem tudta megbeszélni ezt, vagy úgy érezte nem elég őszinte a kapcsolat és ezzel nagyot lépett előre...
2015. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. válaszolóval értek egyet. Előrelépés történt aminek örülj.

Vannak akik lassabban nyílnak meg és nem akárkinek.

2015. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azért mert sikerült megnyílnia neked ( sose beszélt még róla, most meg igen? ) szóval neki ez egy jó lépés volt / jó élmény hogy kibeszélhette magából és hogy az a valaki te vagy :)


Egyébként mi az ami aggaszt? fölösleges megemlíteni ha nem írod le :P

2015. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Girgoy ***** válasza:
Amit leírtál, valszeg csak a jéghegy csúcsa, többmindent is érdemes lenne mérlegelni, de szerintem is őszintébb, nyíltabb lett, bevont a bizalmába egy nehezebben megnyíló ember, ami. Nem tudom, mi aggaszt, de ha most visszaélsz azzal, amit megosztott Veled, akkor az igen rosszul fogja érinteni és újra bezárulhat, ami után már sokkal nehezebben nyílik meg. A lényeg, hogy ennek örülj és bármi egyéb aggasztót beszélnétek meg, azt csak szeretetben, szelíden, megértően.
2015. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Röviden:

Csajnak bíznia kell srácban ahhoz, hogy érzelmileg megnyíljon előtte, és csak utána enged testi közeledésnek.

Mi könnyen nyílunk testileg (ehhez elég egy ápolt, csinos csaj), utána érzelmileg, viszont bízni csak lassabban kezdünk egy csajban.

2015. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, eddig túl fiatalnak érzett, és most, hogy komolyabban elbeszélgettetek, talán emiatt változott meg. De furcsa,hogy eddig nem jártatok sehová? Csak most mennétek először kirándulni? Eddig mit csináltatok? (Azon kívül...)
2015. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!