Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti is megsértődnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megsértődnétek ha a szeretőtök időnként pénzt adna az aktus után?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapja tart a viszony, ő házas, gyerekekkel.

Igaz, hogy én még tanulok, de akkor is qurva sértő, hogy pénzt szokott adni szinte minden alkalommal. Ne nagy összegre gondoljatok, 5 és 10 ezer között. Ami külön megalázó és döbbenetes számomra, hogy mindig szeretkezés után nyúl a pénztárcájáér, annak ellenére, hogy utána még meg szokrunk inni kávét, bort, üdítőt, dumálgatunk. Jó, nem rögtön azután perkálja a lóvét, hogy kihúzta belőlem a péniszét, de utána néhány perccel.


Egyrészt megalázó, mert én azért vagyok vele, mert jó vele és nem a pénz miatt, ez nem sugar daddy kapcsolat, mielőtt félreértizek.

Másrészt szöget ütött a fejembe, hogy miért szex után fizet? Elkezdtem kombilálni mi van, ha hivatásosokhoz jár és benne van már ez a rutin, ez a mozdulat, hogy szex után nyúl a pénzért.

Harmadrészt olyan, mint fizetne a szexrt, mintha valamilyen szinten prostituálna, perdig előbb ölném meg magam, mint hofy szexmunkás legyek.


Ami még zavarosabbá teszi az egészet, hogy mivel egyszerű családból jövök, ez a pénz jól jön.


De persze zavar is.


Mit kéne tennem? Szóljak neki? Vagy soha többet ne fogadjak el pénzt tőle,

Nektek is szokott adni a szeretőtök pénzt?



#aktus #fizetség #szerrető
2018. nov. 14. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott mivel nincs....


Te már prostivá tetted magad, legalább az első alkalommal nyomtad volna le a torkán a pénzt...

2018. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Te nem a szeretője vagy, hanem a prostija. Persze, hogy megszokott mozdulat, ez a szokás. Ki kell fizetni a szolgáltatást. Nem értem miért vagy felháborodva,ha eddig mindig elfogadtad. Ő a k*vájának tekint, te meg elfogadtad... 25L
2018. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Az egy dolog ,hogy ad pénzt,de nem tartanak pisztolyt a fejedhez,hogy elfogadd.Tedd vissza a zsebébe vagy akárhova és csókolom.Valamint mondd meg határozottan,hogy ha még egyszer adni akar,vége mindennek.FELTÉVE,HA AZT AKAROD,HOGY NE IS ADJON
2018. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
De naív kis robancocska. Aranos. 😊
2018. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes kérdés. Mivel elég jól keresek, és többnyire diáklányokkal vagyok igy együtt, nekem is megfordult már a fejemben, hogy amúgy tökre nem okozna gondot, neki meg javítana az életminőségén néha egy tizes-huszas, de hát, végül egyszer sem került rá sor.


ui. a prostiknál előre szokás fizetni.

2018. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, sajnos én már olyan korban vagyok, hogy nekem kell fizetnem :D
2018. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Persze, add csak vissza a pénzt, ami amúgy is jól jön. Dugjon továbbra is csak ingyen. Neki így is megéri, hisz egy lakásos prosti 20e/óra. Neked meg ad nyamvadt 5 ezret, mint egy útszélinek. Szerintem inkább ez a megalázó.
2018. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Az egyszerű családod erre tanított? Miféle morális értékválságot hoztál te magaddal otthonról? Összefekszel házas emberrel? Ha már neki nem volt gerince, esze, hogy ne menjen bele, neked lehetett volna.
2018. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Fogd fel úgy, hogy segít. Neki semmit nem jelent, neked viszont jól jön.
2018. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Remélem nem fogsz,szaporodni.
2018. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!