Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megmondjam anyámnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam anyámnak, hogy a fatert ma láttam smacizni egy idegen nővel a városban?

Figyelt kérdés

Járok nyelvórákra, mert készülök nyelvvizsgázni magántanárhoz. Fatert megkértem, jöjjön kocsival este 6-ra értem, mert 7-től edzésem volt, és nagy volt a távolság, a barátom meg nem ért rá fuvarozni.


Rendesen 6 óra 00-kor ért volna véget az órám, de a tanárom 5 perccel előbb befejezte, mert 5 perccel előbb is kezdtünk, amit fater nem tudott.


A lényeg, hogy mikor mentem a kocsink felé a parkolóba, megláttam, hogy éppen kiszállóban van egy anyámnál fiatalabb, magas, vörös bő, és fater épp a haját simogatja a nőnek, miközben a szája még a nő száján van.


Azt hittem, elájulok.


Elkezdtem futni ellenkező irányba, villamossal mentem, és bőgtem, edzésre se tudtam menni és a barátomhoz jöttem aludni.


Fatert kedvem lenni kinyírni, anyámat sajnálom. Mit tegyek, elmondjam neki?


Ne gyertek azzal, hogy nem az én dolgom, hogy az istenbe nem. Ez érint engem is, pluszba nem fogok faternak falazni és anyámat átverni.



2018. nov. 14. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%

Te férfi vagy?


Nekem nagypapám évekig mesélgette hogy kiket dugott évtizedek alatt fiatal korában. Rendőr volt és kolleginákkal, random nőkkel, stb. Most 62 éve házasok mamámmal és felneveltek normális emberekké 3 gyereket. Közben mindig mondja nekünk, hogy hívjuk már mamát, foglalkozzunk mamával, otthon is megad neki mindent, rohadt jó családias a hangulat náluk. Annak a fajta párnak tűnnek, ahol ha meghal majd az egyik, utána hal a másik is.


Próbáld majd már ki egyszer, hogy milyen lenne akár csak 10 évig egyetlen emberrel szexelni, nem hogy egész hátralévő életedben.

Nőj már fel az álomvilágodból, hollywoodi gagyidból és disney mesefilmjeidből a valódi világba.

2018. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Nagyapádtól hányni tudnék #1.


Azért nagyanyót is interjúvold meg milyen volt neki egy ilyen megalázó házasságban, szeretők karéjában élni.

2018. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

#1

szoval a te csaladtagjaid osszevissza csaljak egymast? vagy csak a ferfi?

2018. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Fish1 ***** válasza:
93%
Én elmondanám. Egyrészt, mert úgyis látnák rajtam, hogy valami nem stimmel, másrészt az igazságnak van egy olyan tulajdonsága, hogy mindig kiderül, gondolj bele, hogy éreznéd magad, ha mondjuk fél év múlva derülne ki és te erről rég tudtál volna...
2018. nov. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Mondd el neki. Joga van tudni róla.

Akármi is történik, nem a te hibád lesz. De hallgatsz, akkor falazol.

2018. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Mondd el, osszevesznek elvalnak es akkor tobbet fater lehet a nojevel neked meg faterodat nem kell tobbet latnod.


Mindenki jol jar.

2018. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem beszélj apukáddal,mond el hogy láttad.

És vagy ő mondja el anyukádnak,vagy te..

Állítsd választás elé.

2018. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

én apámnak szólnék, hogy láttam őket, gondolkozzon már el azon, hogy mit csinál, mert én nem fogok senkinek falazni, hazudozni és ha anyám észreveszi, hogy baj van és rákérdez, elmondom.

De csak úgy magamtól nem állnék oda anyám elé ezzel, megadnám a faternek ezt a lehetőséget, hogy ő tegye.

2018. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is az apàddal beszélj előbb. Utàna gondold àt mi is lenne mindenki szàmàra a legjobb megoldàs.
2018. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Én apámnak szólnék, hogy kap egy hetet, hogy megmondja anyámnak, különben én teszem.

Apámmal meg minimalizálnám a kapcsolatot, innentől úgy intézném, hogy minél kevesebb közünk legyen egymáshoz. Aki ennyire tiszteli a családját, az legközelebb rajtam fog átgázolni, ha éppen kedve szottyan, szóval inkább távol tartanám magamtól.

2018. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!