Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garadex kérdése:

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Van nekem egy barátnőm/exem. 3 évet voltunk együtt, de különböző okok miatt abba szeretném hagyni. Elhívtam magamhoz, el akartam mondani hogy érzek, és szeretném lezárni, ám meg se hallgatott, sikítás karmolás stb. Nem az a szakítás oka hogy megtetszett más. 1 hónapja nem beszélünk lassan és én már lezártnak tekintem, hiába nem mondta ki ő, hogy vége mert ilyen helyzetekben nem lehet őt kezelni. Ki szeretnék próbálni egy újat, ezért felkerestem egy masszőrt, ahol semmilyen aktus nem létrehozható, csak erotikus masszázs és kézi levezetés. Szerintetek ez megcsalásnak számít? Mert szívből elitélem azt aki visszaél más bizalmával és képes a megcsalásra... ezzel én is ilyenné válok? Mit gondoltok erről?

2018. nov. 16. 02:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

# 10


Néha én is úgy érzem, hogy az itt válaszolók 80%-a konkrétan funkcionális analfabéta...

2018. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha a lány is tudja, hogy szakítottatok, mert így konkrétan közölted vele, és nem csak célozgattál, vagy hitegetted, hogy átmeneti szünetet tartotok, amíg kiszórakozod magadat, továbbá nem szándékozol ezek után folytatni vele a kapcsolatot, akkor nem számít megcsalásnak. Akkor számítana annak, ha a prosti, "masszőr" meglátogatása után úgy döntenél, hogy mégis felkeresed, és legyetek együtt továbbra is, mintha semmi sem történt volna.
2018. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nahát Ádám .... ez igen ;)

Ehez aztán.pofa.kell!

Aztán majd számolj.be , hogy sikerült. Hatalmasat csalódtam.benned...

"Kedves Garadex".

2018. nov. 19. 01:56
 14/17 A kérdező kommentje:
És jól tudsz kamuzni ;).
2018. nov. 19. 07:06
 15/17 anonim ***** válasza:

#10 és #11: Én meg úgy érzem, hogy mentegettek egy szerencsétlent, aki nem képes szakítani, mert hisztit csap a csaja, ezért inkább elmegy kézi levezetésre. Életképtelenség intensifies.


+: Úgy látom, hogy a hisztit csapó barátnő megkaparintotta a kérdező belépési adatait. :D

2018. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 15:

OK, én pedig nőként kérdezem:

ÉS az miért jogosítja fel szerinted a csajt, hogy ha kiveri a hisztit, a kiphaszott probléma ne legyen megbeszélve és egyáltalán, NE halgassa meg a másik fél mondandóját? Már ne haragudj, de rohadt önző dolog ez is, és szánalmas viselkedés. Milyen jogon csap ki akkora hisztit valaki, hogy egyáltalán ne hallgassa meg a másikat???


Ok, én is tudok forrófejű lenni, hisztis is. DE! A 7 éves kapcsolatomban SOHA nem volt olyan, hogy 1 kiphaszott hónapig konkrétan nem is hallottunk a másikról. Mégis milyen kapcsolat ez szerinted? Dedó óvoda kiscsoport? Mert ott tudom elképzelni ezt. A kapcsolat elején is 2 nap volt a max egy veszekedés után, de mindig kerestük a másikat.


Ez a "kapcsolat"-nak csúfolt akármi eleve egy db xar, látszik a 2 fél hozzáállásán.

Lehet szidni a kérdezőt, de nem egyoldalú dologról beszélünk. Felnőttek között ez úgy menne, hogy a lány meghallgatja a másikat, aztán vagy felfogja vagy nem. Én sem erőltetem magam rá senkire, de már abból is világosan kiveszem, ha egy hónapig nem keres ezután a másik.


Mindegy, lényegében akiknek ilyen szinten van a kommunikációs és megoldóképességük, azoknál el tudom képzelni, hogy milyen lehetett a 3 év eddig. Bocs.

2018. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyébként az ilyen férfi, mint a 48%-os, elméleti felvetés: ha a nőd/eleséged teszem azt megcsal a legjobb haveroddal, az is puszta ösztön... A haverodnak ugye a férfi ösztön,amit olyan jól ismersz már, a nőnél meg valószínűleg olyan ösztön, hogy alkalmasabbnak találta a szaporodásra... :D


Erről miért nem írkáltok annyit? Az ember nem gyedül szaporodik ember, mindkét nemben dolgoznak az ösztönök és a hormonok. Akkor a nő se legyen qrva, mert őt is csaka belső ösztön vezeti, ha megkívánja a haverod teszem azt, vagy egy kollégáját (csak példa). A nő csupán a legjobb hímet keresi a szaporodás szempontjából, hogy erős utódok legyenek.


Da bumm, mindenki mehet az ösztönei után szabadon. ;)

2018. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!