Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szerető azt mondja, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerető azt mondja, hogy?

Figyelt kérdés

Ha a harmadik félnek azzal van problémája, hogy nem magam miatt, hanem az úgymond iránta érzett szerelem miatt (vagyis "miatta") rúgnám fel a házasságom, az mennyire lehet valós? Mármint azt mondja, hogy neki ez teher, és ő nem akar ekkora nyomás alatt lenni, hogy mondjuk az első veszekedésnél -példának okáért- a fejéhez vágjam, hogy "de én miattad hagytam ott a férjem!"


Ezt szerintetek valóban így gondolja, vagy inkább csak kibúvó?

Nem annak kellene lennie a célnak, hogy ha már így alakult, és egymásba szerettünk, akkor időt ad, hogy letisztázzam a dolgaimat, és végre boldogan, nyíltan, önfeledten együtt lehessünk?


Értem, amit mond, és át is érzem, sőt, fordított helyzetben lehet én is megakadnék itt, de emiatt a "nyomás" miatt megéri elveszíteni egymást? :(


Én így is úgy is elhagyom a férjem, mert ezt nem lehet így tovább csinálni, nem érdemli meg, és nagyon bánt is, hogy titokban ezt teszem vele, de ha még a testi dolgoknak megálljt is parancsolnék, az érzéseimnek nem tudnék, szóval nem akarom rabolni az ő idejét sem tovább...


Ezt tudja a harmadik fél is...akkor mégis, mi értelme van annak, hogy miután elváltam mi ne legyünk együtt? Ő szingli, nem lenne komplikáció...


Tényleg van olyan, aki annyira makacs, hogy inkább kész, lemond a szerelem lehetőségéről csak azért "mert"?


30N



2018. dec. 10. 02:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerető az esetek 99%-ában szintén repülni szokott, ő is fog. Most szerelmesnek érzed magad, de ő nem az, és neki megfelel az, hogy kúrogat téged, nem kellesz neki párkapcsolatnak. Szerintem ezen nincs mit magyarázni, aminek meg kell történnie, meg fog, és új életet kezdhetsz. A férjedet tisztességes lenne még ma kirakni, mert ez így nem szerencsés, amit csinálsz.
2018. dec. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Számomra az a furcsa,hogy az már zavarná a szeretődet ha felrúgnád miatta a házasságod, viszont maga a szeretői viszony miatt nem volt lelkiismeret furdalása?

Hiszen azzal számolnia kellett,hogy amennyiben belép egy házasságba szeretőként az járhat egy következő lépéssel.


Előre meg kellett volna beszélnetek,hogy ki mit vár el ettől a kapcsolattól és mit tud nyújtani. Ha rossz a házasságod előbb le kellett volna zárni és úgy keresni másik kapcsolatot. Bár tudom, ez élet nagy rendező, nem mindig tud racionálisan dönteni az ember.


Valahol viszont megértem a szeretőt is, megrémült attól,hogy miatta zárd le a házasságodat. Mert bármit mondhatsz arra vonatkozóan,hogy nem a félrelépés váltotta ki, csak ebben az időszakban, a szerető megléte alatt jutottál erre a döntésre.


Vélhetőleg erőt ad Neked,hogy meg tudd ezt a lépést tenni.

Én a helyedben elmondanám a szeretőnek,hogy természetesen a Ti jövőtök külön megbeszélés tárgya, hiszen lehet,hogy szeretői státuszt vállalt, de párkapcsolatot már nem szeretne.

2018. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
És te mindezt ezt el is hiszed? Tényleg ennyire ostobák ma a nők? Ha ezt az energiát és figyelemmennyiséget a férjedre fordítottad volna, akkor valószínűleg most lenne egy jól működő házasságod. De te ehelyett futottál egy másik férfi karjaiba, mert az sokkal könnyebb volt. Ébredj fel! Csak kúrogatni akar, és ha valaki, hát ő pontosan tudja, hogy nem benned nem lehet megbízni.
2018. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A szerető ahogy a nevében is van csak szerető ideig óráig, nem akar komoly kapcsolatot veled, ezt titkon te is érzed. Ne várj innen magyarázatot, mert nem ismerünk benneteket, így hülyeség bármit is tanácsolni. Ezt csak te tudod saját magadban lerendezni. Az viszont biztos, hogy nem tervez veled hosszú távra, csak használ téged, lényegtelen hogy szeret e vagy sem, a szex szerelem nélkül is megy sokaknál. Ha akarna téged akkor azt mondaná bárhogy is alakul a helyzet ő ott van neked és ne aggódj semmi miatt.
2018. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szerelem nem minden a világon. Nem a legfontosabb dolog.
2018. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Hány szemszögből lesz még kiírva? Egy még hiányzik.

2018. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%

Ezt az oldalt a tinik uralják, kérdező. Az ő idealizált világukba nem férnek bele ilyen "mocskos" dolgok, mint megcsalás, házasságtörés, valaki miatti válás, stb.

De hogy kérdésre válaszoljak; mi pasik néha szeretjük ledobni, a másik fél vállra rakni a döntés felelősségét,(Nem kell felszisszenni, fiúk, attól, hogy ti ezt még nem ismeritek (f-)el, attól még így van.) mintegy "kényszerhelyzetbe" kerülni, és sodródni az árral. Főleg olyankor, amikor szexuális téren nagyon kedvünkre való a szívünk választottja. Ilyenkor vérszegénnyé válunk, s hiába van két fejünk, csak az alsó kap elég vért ahhoz, hogy gondolkodni tudjunk vele. Így aztán nem is nagyon töprengünk, hagyjuk, hogy a dolgok nélkülünk változzanak.

2018. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!