Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit akarhat ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ilyen helyzetben egy nős férfi?

Figyelt kérdés

Több mint 1,5éve beszélgetek egy pasival, aki 40 éves és nős.

Ő kezdeményezett, annó, egyértelmű volt, hogy szexet akar, de megmondtam, hogy nem megyek bele.

Próbálkozott még egy ideig, aztán csak mindennapi dolgokról beszéltünk.

Nagyon szimpatikus amúgy, és érzem, hogy vonzódok is hozzá, pedig külsőre kicsit sem az esetem, de van benne valami.

Ezt próbálom nem a tudtára adni.

A szexről is szoktunk ugyan beszélgetni, ahogy az időjárásról, a munkahelyről...és hasonló semmilyen témákról.

Tudom, hogy benne lenne a szexben most is, viszont nem értem miért pazarol rám ennyi időt.

Másfél év relatív persze, de nem kevés idő, és napi szinten keres. Mindig megkérdezi hogy vagyok, érdeklődik.

Lehet ez ilyen barátság félévé alakult?

Rosszul gondolom, hogy egy szexért nem csinálná ezt?

Esetleg lehet, hogy elkezdett érezni valamit?


Direkt nem kérdezem meg, nem akarom meg kutyulni a dolgot.

Érzelmi megcsalást ez már kimeríti szerintem.


2018. dec. 10. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért beszélgetsz vele, ha tudod,hogy nős? Értem én, hogy kedveled, de nem veszi el a kedved a tudat, hogy gerinctelen? Vagy a józan ész, hogy ha össze is jönne veled, az ilyen veled is meg fogja ugyanezt csinálni? Vagy az alap erkölcs, hogy nem játszani kéne, hanem figyelmeztetni a feleségét, hogy csalják?
2018. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Pedig arra játszik, hogy előbb-utóbb szétteszed neki, tudod, lassó víz partot mos.. Az érzései maximum annyi, hogy érzi, ahogy feszül a nadrág, ahogy veled beszél, ne áltasd magad. Az írásodból már kiderült, mennyire nincs benned tartás, szóval már csak idő kérdése, hogy igaza legyen. Ha bármire is tartanád magad, akkor szóba se állnál egy ilyen féreggel, aki úgy bánik a társával, mint ahogy ő a feleségével.
2018. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Unatkozik, nincsenek baratai, hobbija...

Kozben lehet masoknak is irogat, es gondolja, egyszer majd csak sorra kerulsz.


Amugy te minek irogatsz neki?

2018. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Unatkozik a melohelyen. Ennyi
2018. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Milyen kis édesen naiv vagy... :) <3

Simán meg akar dugni... ne láss bele többet.

Úgy van vele, hogy csak időbe telik, úgy is meg leszel dugva. :D

És lám működik a dolog. :D

2018. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1:

Nem hiszem, hogy azért mert valaki házas/párja van, ne lehetne vele szóba állni, beszélgetni. Értelmes, és ez a legtöbb emberről nem mondható el sajnos.

Szó sem volt olyanról, hogy mi összejönnénk, ezért nem fordul meg a fejemben, hogy velem is megcsinálja. Egyébként itt sem említettem ilyet egy szóval sem.


2:

Ebből a pár sorból nem tudhatod milyen ember, azt meg pláne nem, hogy ki felé milyen érzése van.

De rögtön pálcát törsz.

Ha nem lenne bennem tartás, akkor már rég szexelnénk.

Sok tizenéves egy buli után szét teszi a lábát, én ettől jóval idősebb vagyok, mégis eltelt így másfél év.

A társáról szintén semmit nem tudsz, egy sort nem írtam róla. Eszedbe sem jut, hogy a nőnek is lehet valakije, vagy volt...vagy egyátalán...


3:

Azért irogatok mert értelmes, nyitott, és szeretek vele beszélgetni, szeretek nevetni...

Hobbija valóban nincs, ilyenekre nincs ideje.

Köszönöm neked, a legnormálisabb hangnemű válasz a tiéd.


4:

Saját vállalkozása van, fizikai meló, szóval nem asztal mellett ülős.

Hajnal fél 3 kor kezdenek,(fél 2kor kel) ő is ugyanúgy dolgozik mint a többiek, délután fél 5ig. Hátfőtől vasárnapig, havi 1 szabad vasárnappal. Nem hiszem hogy sok ideje van unatkozni.


5:

Az időről már írtam fentebb. Nem hinném, hogy naív vagyok, túl vagyok már sok szaron az életben, kérlek ne írj olyan stílusban mint egy kis iskolásnak.


Összegezve, az előző kérdéseket olvasva gondoltam, hogy kapok hideget-meleget, de megdöbbentő hogy milyen cinikus stílusban, nem a kérdésre válaszolva, hanem olyan dolgokba belemászva válaszoltok, amiről egy szó sem esett.

Nem minden fekete vagy fehér, aki pedig ítélkezik, soha nem volt ilyen helyzetben.


Jó lett volna ha esetleg érettebb férfiak is válaszolnak, de nem baj.

Többet nem szólok hozzá, mert nincs értelme ide írni.

Aki azt hitte tud bántani a cinikusságával, az tévedett,

egyszer elváltam, egyszer elhagytak, és 5 babámat temettem el, nincsenek már érzéseim, legalábbis azt hittem amíg meg nem ismertem őt.

További szép estét.

2018. dec. 10. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Most őszintén...mi a francot vergődsz?

Házas pasi = dugni akar.

Magasból fogja leszarni min mentél keresztül.

De látom az öntudatod nagyobb mint az eszed.

Szóval sok sikert. :)

2018. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fekete-fehér, de a hűség és a korrektség pont az, ugyanis kizárólag döntés kérdése. Te biztos nagyra értékelnéd, ha a te férjed írogatna ilyesmiket egy magadfajta ostoba naiv lotyónak. De tudod mit? Kapaszkodj még az illúzióidba, szenvedj csak, álmodozz, hogy jelentesz ennek az embernek bármit egy jövőbeli numerán kívül, legalább addig is elkerülöd a normális embereket.
2018. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!