Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én lennék a szemét ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a szemét ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Én egyedülálló vagyok, neki menyasszonya van. Szexkapcsolatot folytattunk, de lepattintott, én viszont kicsit beleszerettem.

Én lennék a szemét, ha az esküvőjük előtti napon átküldeném a beszélgetéseinket a menyasszonyának? Azokból minden kiderülne.

(Szerintem nem én vagyok a szemét amúgy, hanem ő, egyrészt amiért összetörte az én szívemet másrészt azért amit a menyasszonya háta mögött művelt).


2018. dec. 10. 20:28
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
22%
Igen, nagyon-nagyon szemét dolog lenne. Felejtsd el, verd ki a fejedből. Ne legyél ennyire féreg.
2018. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
már bocsánat de nem az a féreg, aki ezt teszi a menyasszonyával? én nem csaltam meg senkit, nekem nincs párom.
2018. dec. 10. 20:30
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lettél szemét, amikor belementél a szexbe úgy, hogy tudtad, hogy menyasszonya van.

A menyasszonyt ne bosszúból akard figyelmeztetni, hanem mert joga van tudni, mekkora suttyóhoz készül éppen hozzámenni. Te nem szeretnét dugni, ha a vőlegényed csal téged?

2018. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
91%

Már bocs, "Szexkapcsolatot folytattunk".

Igen, te lennél a szemét

1: azért mert tudtad, hogy menyasszonya van és így folytattál szexkapcsolatot az emberrel.

2: azért mert most, hogy nem az lett amit szerettél volna (pedig tudtad, hogy szexkapcsolatba lépsz be) ki akarsz baszni vele.

2018. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Féreg volt ő is, hogy belement, de te sem voltál túl erkölcsös, hogy belementél vele.


Nem szeretnék soha ilyen helyzetbe kerülni, de egy biztos, hogy ha bukna a kapcsolatom, akkor a szexkapcsolatomat is leépíteném, azaz téged.

2018. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
de nem neki kellene gondolnia a saját párjára amikor belemegy egy szexkapcsolatba? (ő kezdeményezte) miért nekem?
2018. dec. 10. 20:36
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megfordítom a kérdést, te szeretnél a menyasszonya helyében lenni? Szeretnél te lenni az akit megcsalnak?

Gondolom nem... igaz, ha nem veled, akkor lehet, hogy mással csalja meg, de te meg belementél, úgy, hogy ez a tett a fordított oldalról neked is fájna.

Ezt komolyan magyarázni kell?!

2018. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

"de nem neki kellene gondolnia "


Neked fájt volna gondolkodni?

2018. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképp alázd meg magad még jobban igen.
2018. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 Pumukli alfahím ***** válasza:
85%
Férgek ha összejönnek...
2018. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!