Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy embert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy embert a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy elmúlt a szerelem, de ettől miért kell megalázni a másikat? Miért nem lehet kilépni a kapcsolatból előbb? Hogy lehet gondolkodás nélkül ilyet elkövetni? Hogy tud az ilyen ember utána a párja szemébe nézni/egyáltalán tükörbe nézni?

És nem csak a megcsaló szemszögéből, de azzal, akivel csal, ő hogy megy ebbe ilyenbe (tételezvén, hogy tud arról, hogy a másik ember nem egyedülálló)? Szerintezek minden ilyen ember aljas, aki ilyet tesz, függetlenül a körülményektől vagy van olyan helyzet, ahol "elnézhető" (vagyis kevésbé botrányos)?


Ha van személyes tapasztalatotok (aki megcsalt és akivel csaltak), nagyon kíváncsi lennék a ti indítékaitokra. (És aki a kérdésre válaszol, azt nem lesz lepontozva, mert nem értek egyet vele vagy elítélem stb)



2018. dec. 14. 16:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a problémamegoldás hiánya, elkerülése volt az ok.A volt férjem nem volt partner, a könnyebb utat választotta.Csodálkozik, hogy a mostani házásságában is egyre több gond van.S újra homokba dugja a fejét, s már ezt a nőt is csalja.
2018. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10-es: egy kérdést írtam ki - ezt, nem tudom mire a többes szám.

Más részt pedig a kor ebben a kérdésben kevésbé releváns, mint a tapasztalat. 21 vagyok és szerencsére soha nem voltam ilyen cipőben (egyik oldalról sem), ugyanakkor lehet, hogy más 17-18 éves többet tud már erről mesélni, hiába fiatalabb...

2018. dec. 15. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!