Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásra van megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásra van megoldás?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, vagy ismertek olyan párt, akiknek sikerűlt túllépni egy megcsaláson, és rendbejött az életük? Aki esetleg tud segíteni ebben, írjon.
2018. máj. 30. 07:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Többet is ismerek:

1. Együtt maradtak,probaltak helyrehozni de a bizalom sose volt 100 szazalek.Ha a megcsalo elment valahova balhek voltak

Szakitas lett a vége

2.Egyszeri felrelepes törtent,megbeszeltek

aztan 2 ev mulva törtent meg 1 egy egyejszakas...

Vàlàs

3.Egyszeri felrelepes,megbeszeltek

A megcsalt fel is megvaltozott idövel

Ö is csalta a pàrját kèsöbb

Utolag jol tette,mert a fèrje is csalta tovább

3 evig csaltak egymast mire a ferfi lebukott...

4.Ferfi szeretöt tartott...Lebukott

Igert füt fat minden happy

Ungyanugy csalja a feleseget csak most ovatosabb


Tanulsag:Sose bocsass meg megcsalast!!!

Nagyon nagyon ritka ahol helyrejön a kapcsolat

De sztem nem éri meg!

Engem is csaltak meg,egyejszakas

Annyit mondtam barmennyire is szerettem...

Nekem mar nem er annyit,hogy magamat emesszem,ujra probaljak bizni,szenvedjek..

Ha neki nem ertem annyit hogy lemondjon egy szexröl màssal!

Ha ennyit nem èrtem nekem sem èr többet!

2018. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Megcsalt.

Túlléptem rajta, rendbe jött az életem, boldog házasságban élek évek óta.

Csak annyi a titka, hogy először elváltam attól, aki képes volt megcsalni.

2018. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Mindenre van.

A megcsalás egy tünet. Nem arra kell megoldás.

Írj nyugodtan.

2018. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

En megcsaltam a ferjem es miuttan felfedtem elotte, hogy viszonyom van valakivel elkoltoztem otthonrol. Majdnem ket evig eltunk kulon, tobbszor is elakartunk vallni de valamiert nem tudtuk alairni a papirokat. Mindenkitol csak azt hallgatuk, rokonok, kozos baratok, hogy mi a feneert nem valunk el.. neki is volt noje en pedig egyutt voltam azzal akivel viszonyom volt es akiert elhagytam.

Ket ev utan kibekultunk(2013ban), volt egy kemeny evunk, de atveszeltuk es most jobb a kapcsolatunk mint valaha. Nincs feltekenykedes, bizalmatlansag, szeretjuk egymast es sokkal toleransabbak vagyunk egymasal.

Az en ferjem tobbszor is mondta hogy valahol halas is annak a viszonynak, mert ha nem tortent volna meg lehet soha nem ertekeli at az eletet es nem latja be hogy miken kell valtoztatnia.

16 eve vagyunk egyutt es ebbol 12 eve hazasok.

2018. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
En ismerosom negbocsajtotta a pasinak ,az meg tobb evig csalta tovabb ,es utana otthagyta.Szoval nem tudom ,h erdemese....
2018. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a ritkábbik verzió, amit a kérdésedben megfogalmaztál. Nem voltam ilyen helyzetben, tehát személyes tapasztalatom nincs ebben, de azért bele tudom magam képzelni egy ilyen szituációba. Nőként nem tudnék teljesen továbblépni ezen soha, szerintem iszonyatosan aljas érzést idéz elő, ha ezt valaki megteszi veled. A bizalmatlanságról nem is beszélve. És jobb tudni azt is, hogy ideig-óráig működik a dolog ha két ember a történtek ellenére úgy dönt együtt marad, mert a megcsaló teper, ígérget, a megcsalt pedig elhiszi, de ez a probléma később ugyanúgy felüti majd a fejét, ha jönnek a szürke hétköznapok. Sosem lehetsz benne biztos hogy nem teszik meg veled újra, és általában meg is teszik. Vannak kivételek, de én sem sokról hallottam. Ennek ellenére sokan eléldegélnek egy ilyen házasságban az helyett, hogy lépnének. De mindenki maga dönti el, mi az igény szintje, miben akar élni. Ha állandó bizalmatlanságban és a lelke mélyén nyomasztó érzéssel, akkor maradjon benne. Én nem volnék rá képes.
2018. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó előtti.

Jó hogy leírtad.Itt mindig csak azt olvasni, hogy lenézik,lesajnálják, aki ezek után nem vált el, és megpróbálta megjavítani... Sajnos sok negetív végkifejlet van...Téged hátha nem fognak lehurrogni... a férjedet meg ugye itt nem tudják szekálni,amiért megbocsátott ,és újrakezdtétek...

Valahol sorstársak vagyunk a férjeddel,de a mi történetünk is hasonló...csak fordítva,A nővéreméknél is így volt, de ott is a férj volt a hunyó, elköltözött, és együtt élt a nőjével,majd visszament,és azóta jól ének .Ennek kb. 20 éve, most 60 évesek...


Nálunk pedig nem volt együttélés a nőjével, pár alkalmas liezon volt,mi is újrakezdük, és én is rájöttem ,enélkül már lehet hogy rég elváltunk volna, de más okok miatt...

2018. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Közben írtak, de a 4. esnek szántam a mondanivalóm.

Látod már kezdik a lepontozást,én zöldet adtam...

Ezért nem olvasni itt pozitív "sikertörténetet" pedig van ilyen is ,de ritkább...

2018. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Nalunk ez hozza rendbe a hazassagunkat. A ferjem elhagyta magat, hihetetlenul elhizott, nem volt szex es lett egy szeretom, o hirtelen lefogyott, sportos lett es a szokasos gorombasaga felem elmult. Furcsa, de a szeretom nelkul mar reg elvaltunk volna, viszont a szeretom Altai elkezdtem vizsgalni a ferjemet, a kapcsolatunkat es arra a konkluziora jutottam h neha abszolut kiborit, de meg mindig nagyon szeretem, igyhat maradtam.
2018. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Van megoldás,mégpedig az,amit a hármas írt.Nem a tünetet kell "kezelni".
2018. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!