Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házassági szerződés, külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés, külön kassza - felkészülés a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Sok rémsztorit olvasni, hogy főleg a nők milyen nehéz helyzetbe kerülnek, ha kiderül, hogy megcsalták őket.

Nem tudom, azon agyalok, előrelátás végett nem kéne mindenben közösködni.

Ha az ember lányának van külön bankszmámlája, ha szerződésben rögzítjük ki mié, akkor pénzügyileg legalább nem ér annyira készületlenül ha beüt a krach.

Persze erre sokan mondják, hogy ők tűzbe tennék a párjukért a kezüket, és hogy őket biztos nem csalják meg.


De aztán mégis megtörténnek ezek a dolgok.


Én már elmúltam 16, nem hiszek a rózsaszín tündérmesékben.


Lehet szerelmes az ember, de úgymond ésszel.


Ma már senkiért nem tenném tűzbe a kezem és előrelátóan szeretnék egy B tervet arra az esetre, ha felültetnek.



2018. nov. 13. 13:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés hogy ez milyen hatással lenne a jelenlegi jó kapcsolatodra...


Szerintem sokkal jobb ha mondjuk van egy megbízható ember, szülő, testvér, stb, akinek a számláján gyüjtheted a pénzt. Vagy egy trezort bérelni. Saját neveden vezetett számlán lévő pénz ugyanis közös vagyon...

2018. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
13%
azért mókás, hogy a lábadat szétteszed neki, de a pénzedhez ragaszkodsz... minek ide esküvő? :)
2018. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
14%
Semmi baj azzal, ha valaki így érez, azt viszont soha nem fogom felfogni, hogy akkor minek gondolkozik házasságon, vagy egyáltalán fix párkapcsolaton...
2018. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#3 Nincs olyan az életben, hogy fix!


Egy fix van: a halál, az, hogy egyszer meghalsz, meghalunk.


Minden más változhat, képlékeny, kiszámíthatatlan.

2018. nov. 13. 13:30
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

13:09 "van egy megbízható ember" Ilyen nem létezik.

Jó a szerződés. [link]

2018. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
13%

Van ertelme az ilyesmi sherzodeseknek, azoknal, akik olyan viszonyba vannak a ferjukkel mjnt kb en egy kaviccsal, es olyan biztosak a dolgaikban mint egy 10 eves kislany a testevel.

Komolyan...a parkapcsolat szot levedettetnem...

2018. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Az én olvasatomban a párkapcsolat nem egyenlő a megbolondulok kifejezéssel, sem a holtodiglannal.

Jobb racionálisnak lenni és úgy élni, hogy gőgösen nem hiszed el magadról és magatokról, hogy különbek vagytok mint sok más pár, akik a végén különmentek.


És felelősséggel vagy benne egy kapcsolatban, önmagadért is felelsz, ezt nevezik öngondoskodásnak, előrelátásnak.


Nagyon sok olyan ember van, aki szó szerint megbénul, mikor kiderül, hogy zűr van a Paradicsomban, és nem tud mihez kapni, mert soha nem készült fel arra az időszakra, hogy esetleg nem úgy működik egy kapcsolat, mit a mesékben.

2018. nov. 13. 13:40
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

#4

Igen, pontosan erről a hozzáállásról beszélek.

2018. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ez a hozzállás később megóvhat sok csalódástól és szenvedéstől. Én örülök, hogy ilyen vagyok.
2018. nov. 13. 13:43
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
De komolyan írd már meg, hogy így mi értelme a házasságnak, vagy egyáltalán a párkapcsolatnak? :D
2018. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!