Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy buktassam le a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kedves párocskám most már száz százalék, hogy félre megy. Most volt a 4. alkalom, hogy két hetente pénteki napon eltűnik. Első kettő nem tűnt fel, tök normális indokkal lépett lem nem gyanakodtam, ám a 3. már gyanűs volt, elkezdtem jobban figyelni. Megvan a többi tünet is. Telefon dugdosás, feszült, kedvtelen stb stb. Tegnap bejelentette, hogy holnap (pénteken) dolga van. Nem lepődtem meg rajta. Tudom hová megy helyileg is, viszont nem tudok utána menni, mert a gyermeket nem tudom kire hagyni. Patt helyzet. Beszélgetni próbltam már vele semmi eredménye. A csaj személyében 80%-ig vagyok biztos. Szeretnék tisztán látni, mit tanácsoltok?



2018. dec. 13. 13:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%
Jelentsd be, hogy megcsaltad. Aztán hátha megered a nyelve. Miután vallott, akadj ki, hogy te csak vicceltél.
2018. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
ugyan már ha kell gyerekkel mennék valakire egy 1 órára csak rá tudod hagyni
2018. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
kérj meg valakit, hogy nézze meg, fényképezze le, aztán miután haza jött, kérdezd meg mi dolga volt miután hazudott mutasd meg neki a fényképet és erdejen mindenki a saját dolgára :)
2018. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, ezen nevetne egy nagyot és ennyi :)

2-es válaszoló, tényleg nincsen senki akire bízhatnám, gyerekkel nem megyek utána, nem kell neki látni mi zajlik ha zajlik.

3-as válaszoló, ez még használható ötlet :)


Köszönöm

2018. dec. 13. 13:45
 5/34 anonim ***** válasza:
62%

Mitől lesz jobb, ha a saját szemeddel is látod, ha azt mondod, hogy teljesen biztos vagy abban, hogy megcsal?

Este, amikor alszik, akkor nézz bele a telefonba. Vagy pénteken ugraszd haza azzal, hogy beteg vagy, nem tudod ellátni a gyereket. Majd elmegy szombaton oda, ahova.

2018. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%
Mit akarsz bizonyítékot, nem egyértelmű? Más kell neki. Ennyi.
2018. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

Meg tudsz kérni esetleg egy barátnőt, hogy menjen el helyetted és nézzen utána? Akiben megbizhatsz?


30N

2018. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egész napra tűnik el, vagy csak egy-két órára? Mivel indokolta, hogy elmegy eddig? Most mivel indokolta, hogy tuti biztos vagy?
2018. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a gyerek, hogy nem kell látnia a dolgokat? Mert ha pici úgysem érti és veszekedni, cirkuszolni nem muszáj, csak megnézni, megbizonyosodni a dologról. Aztán ha láttad hazamész a gyerekkel. De ha nincs kire hagyni akkor egy veszekedést úgyis meg fog élni, ha otthon történik ha máshol. Hacsak nem dobod ki duma nélkül a párod. Viszont abba neki is lesz beleszólása...mármint, hogy attól, hogy Te nem akarsz dumát attól ő még nem biztos, hogy csendben fogja tűrni. Megbizonyosodni meg muszáj. Azért ha csak 1 % esélye lenne, hogy nem igaz akkor is. Ez komoly döntés és biztosra kell menni, külömben egész életedben kísérthet, hogy mi van ha mégse úgy volt.

Én mennék, gyerekkel is. És mégjobb ha ő is látna, hogy láttuk, lebukott. Aztán mehet.

2018. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

1. gyereket viszed, beállítod egy kalandnak, "kicsit megyünk csavarogni" nem kell veszekedni előtte, azt mondtad, csak látni akarod a pasit, hogy hol van és kivel.

2. megkérsz valakit, hogy kísérjen el (barátnő, tesó?) és ő leköti a gyereket, míg te kémkedsz.

3. ha nincs kire bízni, bébiszitter, játszóház, stb, attól függ, milyen időpontra esik a kémkedés.


A pasas biztos benne, hogy téged leköt a gyerek, ezért nyugodt, hogy nem fog lebukni. Mindenképpen oldd meg valahogy, gyerekkel, vagy anélkül. Jobb tisztán látni a dolgokat.

2018. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!