Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ahol nincs házasság, gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol nincs házasság, gyerek ott miért van megcsalás? Nem lenne egyszerűbb el hagyni?

Figyelt kérdés
Nem értem azokat a férfiakat, nőket akik a barátnőjüket, barátjukat meg csalják úgy, hogy se eljegyzés, se házasság, se gyerek nincs. Azok miért nem szakítanak egyenesen? Valaki magyarázza el, légyszi.

2018. dec. 14. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A nagy tévhittel ellentétben nem csak akkor van megcsalás, ha a kapcsolatban gond van.

Pont azért csalja, mert eszébe sincs elhagyni. Szereti, jó vele, hosszú távon vele tervez.

De kell a változatosság, az izgalom, vagy egyszerűen csak jön a lehetőség. Reméli, hogy sose fog kiderülni, hogy dugtak egy párat, és a kapcsolata megy tovább változatlanul.

Akkor van bibi, ha kiderül. Jön a fogadkozás, meg a csak téged szeretlek.

2018. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem úgy gondolkodnak, hogy nekik több ember kell akik különböző dolgokban jók. Ami az egyikben nics, van a másikban. Vagy önző dögök, akiknek legyezgeti a hiúságukat a háremtartás.
2018. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, csak tippelni tudok:

Férfi részéről: a barátnője is jó az ágyban, meg jól is főz, meg kényezteti is. Tehát mindkettőtől megkapja a jót (sőt, ha lenne rá ideje, egy harmadikat, vagy egy egész háremet fenntartana).

Nő részéről: a pasija is jó az ágyban, meg jól is keres és drága ajándékokat vesz neki (de ha venne neki még 100 férfi, azokkal is boldogan menne ágyba).

2018. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Férfiak szeret(né)nek több nőt dugni, csak többségüknek nincs rá lehetőségük, mivel egy nőt is csak nagy nehézségek árán kapnak meg.


A nők meg összeállnak a stabil, uncsi és naiv férfival, akit be tudnak fogni férjnek, apának, haszonállatnak, hosszútávú terveikhez (család, gyerek, házasság), közben meg öntörvényű, irányíthatatlan és izgalmas rosszfiú típusú férfiakkal dugatják magukat, mivel rájuk izgulnak szexuálisan.

2018. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Az 1 jól írta. Sokan azt hiszik azért mennek félre az emberek, mert rossz a kapcsolat. Ez nem fekete vagy fehér. Van egy lehetőség és kihasználják. Kétféle megcsaló van. Az egyik a vadász akit folyton a fa..ka vezet. Ha nő a negcsaló akkor a vágy, hogy mindig ő legyen a középpontban. Ez a rosszabbik fajta. Ezt dobni kell azonnal. És van a másik aki kihasznál egy alkalmat. Kockáztat. Vagy bejön vagy sem. Ezeknél alakul ki a bűntudat is és ha beleszeret a szeretőbe akkor elhagyja a feleséget/barátnőt, vagy csak kihasználja szexuálisan ameddig le nem bukik vagy meg nem únja a szeretőt.

Mindkettő aljas féreg szerintem, mert amíg kiélik a vágyaikat addig nem is veszik észre de a kapcsolatukat a szakadék szélére szorítják és ha kiderül a kettős életük onnantól már csak egy fuvallat és beleesnek a szakadékba amit ők mélyítettek el.

2018. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat is olyan, mint a házasság néha, anyagilag egymásra támaszkodnak, elvannak egymással, amíg nem jön egy jobb. A rossz emberek számára nem is jelent akadályt a megcsalást, nem érzik bűnnek. Vannak, akik össze-vissza csalják a párjukat.
2018. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már pár hónap után szakítani akartam, de a családommal nagyon jól kijött az exem, és ők meg győzködtek, hogy ne tegyem, szóval végül 1 év lett belőle, de közben én meg félreléptem, mert a problémákat nem sikerült megoldani, így csak a szőnyeg alá lettek seperve. Abszolút nem is élveztem az exem társaságát, csak másokkal feküdtem le. Éppen ezért azt én sem értem, hogy hogy képes valaki nyitott kapcsolatban élni, mert ismerek ilyet, de nekem ez nem megy. Ha együtt vagyok valakivel és szeretem, akkor nem csalom meg, ha meg együtt vagyunk még valamilyen csoda folytán, de minden rossz, akkor meg inkább vagyok együtt a harmadik személlyel, de a párommal már valószínűleg nem élek szexuális életet, és ha van lehetőségem, akkor szakítok, ha meg nincs pl. ilyen körülmények miatt, akkor is előbb-utóbb kell történnie valaminek, ha mondjuk a harmadik fél kijelenti, hogy többet akar, a partnerem vagy a környezetem szintén belátja, hogy ebben így senki sem boldog, stb. De mondjuk ahol közös vagyon van, akár közös cég pl., ott el tudom képzelni, hogy inkább a megcsalást választják, mintsem az osztozkodást.


L

2018. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!