Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megindokolhatja bármi is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megindokolhatja bármi is a szerető tartást?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezhet olyan érv vagy ok, ami alapján meg lehet indokolni azt, hogy valaki szeretőt tart?

2018. dec. 18. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyetlen indok van: ha a pár ezt előtte megbeszélte és megegyeztek benne.
2018. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Ha a párja azt mondta neki, hogy többet nem hajlandó vele szexelni, és mondjuk nem akar elköltözni a gyerekei mellől, fel akarja nevelni.


Én így sem tenném nőként, de azért a férfiak anatómiája teljesen más.. szóval lehet, hogy ezt egy férfi nem bírja ki egy életen át, hogy nem szexel SOHA.


Nálam ez az az ok, amiért még talán nem nézek egy férfire nagyon ferde szemmel, ha szeretőt tart.


De hallottam olyat egy nyugat-magyarországi faluban, hogy a polgármester felesége egy igazi banya volt, aki beteg volt. A képviselő testületből melegedett össze az ember kb 50 évesen egy hasonló korú hölggyel, aki egyedül álló volt. Viszont a feleségét azért nem akarta elhagyni, merthogy beteg, és nem tudna magáról gondoskodni, nem mozgott, ki se ment a házból. Az egész falu tudta, hogy mi zajlik, de nem vetették meg az öreget érte, sőt, azt mondták neki, hogy még becsülendő, hogy a vén banyáról gondoskodik.


Ez nem az én véleményem, csak egy történet. Én nem vagyok híve semmilyen szeretőtartásnak, viszont egyenlőre életerős, szexuálisan aktív párom van, akivel élvezzük egymás testét, lelkét, s minden mást, ami a másikból származik.

2018. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A megbeszeles es az elottem vazolt esetek.
2018. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
A szex jó és élvezetes. Nyugtat, pihentet, erőt ad. A rendszeres jó szextől kiegyensúlyozott leszel.
2018. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az egyetlen elfogadható indok rá a közös megegyezés a témában. Az teljesen mindegy, miért egyeznek meg így, a lényeg az, hogy mindketten tisztában legyenek vele és elfogadják. A megcsalásban nem azt tartom megbocsáthatatlannak, hogy mással is lefekszik az ember, hanem az azt övező hazudozást és átverést, bizalommal való visszaélést.
2018. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Ez a könnyebbik út, ezek az emberek akik ide jutnak a könnyebbik utat választják.


Könnyebb egy kis kaland, egy kikapcsolódás egy új, amíg helyre nem jönnek lelkileg, vidámak nem lesznek ismét....aztán vissza a családi fészekbe....egyszerűbb mint elválni, vagy elhagyni a párjukat...mert az úr isten milyen már az sok idő, főleg a ávlás, ahol gyerek van jézus mit fognak gondolni...jujjj a rokonok barátok elítélnek majd....jujj kiderül, hogy a mi családunk még sem szent....


Ilyen téren elítélem, mert lusták és gyávák.

El lehet ítélni, de voltam én is szerető, de nekem nem számított mert én nem csaltam meg senkit és az illető társát nem ismertem. Sőt sokan nem is mondták el, hogy van valakijük, csak pár hét után mikor az volt, hogy szívesen elmennék hozzá....

2018. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Persze, a gerinctelenség egy nagyon jó indok.
2018. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen,ha te már egy prűd p.a vagy és nem vagy hajlandó szexelni,olyankor indokolt. Ne csodálkozz
2018. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Rengeteg olyan házasság van, ahol rákényszerül a férfi. A gerinctelenséget én a női oldalról érzem, mivel annál gusztustalanabb dolog nincs, mint amikor egy feleség megvonja a szexet. Akkor váljon el, ha annyira "rossz" az a férj. Az éremnek két oldala van. Én is mindent megteszek a családért, a feleségemért, anyagilag is, plusszban mindenben segítek neki, sosem hanyagoltam el semmit. Viszont szex az nincs, de még kedvesség vagy érintés sem. Miért nem áll elém, és mondja azt hogy vége? Neeeeem, a pénzem a munkám a segítségem az jól jön neki... és még hány ilyen nő van, de természetesen a férfiak a gerinctelenek. FRÁSZT! Egy normális férfi sosem lépne félre...
2018. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Mi megegyeztünk benne. Csak ezt senki nem hiszi el és nem akar benne lenni.
2018. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!