Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megindokolhatja bármi is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megindokolhatja bármi is a szerető tartást?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezhet olyan érv vagy ok, ami alapján meg lehet indokolni azt, hogy valaki szeretőt tart?

2018. dec. 18. 12:27
1 2
 11/18 anonim válasza:
69%
A gyávaság elég indok. Valaki gyáva szakítani, vagy megbeszélni a dolgokat, ezért szeretőt tart. Ha valaki be bírja vallani a másiknak, hogy gyáva volt, az elég nagy bátorság, csak általában nem vallják be.
2018. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

#10

Tényleg pusztán a kíváncsiság. Ha ilyen sz@r minden Te miért nem adod be a válókeresetet?

Teljesen érthető, ha az ember egy ilyen esetben máshol keresi a szexet, de csak abban az esetben, ha nyitott házasságban éltek. Bár a szavaidból nem az vehető ki, hogy Te nyíltan felvállalod, hogy szeretőt tartasz. Igazából ilyen esetben egyikőtök sem jobb a másiknál.

Igazából sose fogom megérteni, hogy az emberek miért olyan gyávák, hogy felvállalják és lépjenek ha nem jó nekik valami. Azon kívül, hogy kínozzák egymást saját maguktól is elveszik a lehetőséget, hogy boldogok legyenek.

2018. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Közel 20 évem van benne, és borzasztó lenne végignézni, ahogy az egész romokba dőlne. Persze, a gyerek sem velem lenne, mert minden esetben a nő viszi. Én meg maradnék magamba vmi fos garzonba 43 évesen, elváltan, gyerektartással. Minden nő álma lennék. Amúgy nem tartok szeretőt, de már próbálkoztam ismerkedni. Az a baj, hogy fizikálisan az adott ponton hányingerem volt az egésztől. Így marad a lassú de biztos öngyilkosság. Kb. 50 éves koromig fogom húzni, utána el lehet kaparni.


Irigylem azokat az embereket, akik olyan könnyedén élik az életüket: összejövünk, szakítunk, házasodunk, elválunk...persze mindezt mosollyal. Én képtelen vagyok rá, ráadásul az esélytelen magányosok soraiba sem szeretnék beállni. Legfeljebb a stressztől, a férfiasságomban történő megalázottságomból, az emberi értékrendem totális semmibevételétől kapok egy jó kis rákot, az meg gyorsan elviszi az embert. Valahol már ezt várom, hogy legyen már vége ennek a földi pokolnak.

2018. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#14 Tényleg sajnálom, hogy így gondolod. Szerintem egy életed van, azt kéne boldogan élni.

Senkinek nem könnyű a válás (mondom ezt elvált nőként), de hosszú távon szerintem csak nyerhet vele az ember (ha már tényleg menthetetlen minden). Lehet a gyerekek mögé bújni, de nekik is két boldog és kiegyensúlyozott szülő kell. Ha kulturáltan zajlik a válás, egyik szülő sem használja fel a gyereket a másik ellen, szerintem kevésbé sérülnek a gyerekek mint ha egy rossz házasságot, feszült légkört élnek meg nap mint nap maguk körül.

2018. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14-es: Sajnálom, hogy így látod, és meg se próbálsz ezen változtatni. Pont így fog az életed szépen lassan leépülni, és ahogy te mondod, 50 éves korodra egy roncs leszel, és egyszer csak összeroskadsz. Komolyan ezt akarod? Azt akarod, hogy a gyereked ezt lássa?


Kapd már össze magad, növesszél tököt, hozd helyre az önbizalmad, aztán vagy rendezd az asszonnyal a kapcsolatotokat vagy váljatok el korrekten. Nem magad miatt, hanem a gyereked miatt. Neki boldog apára és anyára lenne szüksége, akár együtt, akár külön. De biztosan nem erre, amit most van. Normálisan is el lehet válni, bár kétségkívül kemény munka mindkét fél részéről, és ehhez meg kell tanulni kommunikálni, ha már a házasságotok alatt nem sikerült. Ne hagyd, hogy az asszony teljesen kifosszon, a gyereket elidegenítse tőled, ellened nevelje.


Ezeket most elvált apaként mondom neked. Engem az asszony hagyott el, miután szeretőt tartott. Majdnem én is belerokkantam. De eljött egy pont, amikor rájöttem, hogy ez így nagyon nem jó, és a sarkamra álltam. Nem fosztott ki, a gyerek itt is sokat, ott is sokat van, mindenki éli a saját életét. Én nagyon nem akartam elválni, de utólag mondom, hogy sokkal jobb lett így mindenkinek, de főleg a gyereknek.

2018. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

Szinte senki sem ok nélkül tart szeretőt. Más dolog, hogy egy kívülálló érhetetlennek, az idealista gerinctanulmány kamaszok meg egyenesen elfogadhatatlannak tartják az okokat.

A kamasz jelzőt nem kell szó szerint érteni. Nagyjából 35 éves korig a jellemünkkel összeegyeztethetetlen halálos bűnnek érezzük a megcsalást. A szótárunkban szitokszóként szerepel minden, ami a hűtlenséggel kapcsolatos. 40 felé közeledve már nem minden fekete vagy fehér. (Ahogy Bernard Show mondja; "Negyven fölött minden férfi gazfickó".)

De ezt ezen a tinik uralta oldalon kár lenne taglalni.

2018. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves Miquel. Eddig ez a legszimpatikusabb, válasz az oldalon amivel maximálisan egyet kell értsek. Ha nő lennél még rád is írnék, de így csak gratulálok.
2018. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%

A hosszú ideig fennálló szextelenség elegendő indok lehet arra, hogy akár a férfi, akár a nő félrelépjen. De a család miatt nem akar kilépni a kapcsolatból, hanem csak boldog akar lenni, amihez minden embernek, férfinak, nőnek egyformán joga van! A kielégülés nem csak a férfiak kiváltsága!

F/60

2018. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!