Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen érzés valakit megcsalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés valakit megcsalni?

Figyelt kérdés

Érdekelne azok véleménye, akik már megcsalták a párjukat, hogy mit éreztek. Nem utána, hanem közben, amikor történt a dolog. Nem jutott végképp eszetekbe a másik, ki tudtatok teljesen kapcsolni? Vagy ha eszetekbe jutott, nem vette el a kedveteket közben?

Köszi, ha írtok :)



2018. dec. 19. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Azért csaltam meg a barátnőm, mert csak sötétben engedte hogy szexeljünk, miután kinyaltam nem csókolózhattunk, sosem szopott le és úgy általában egy fapina volt az ágyban még hónapokkal azután is, hogy összejöttünk.

Nem éreztem rosszul magam, amikor megcsaltam.

2018. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Az exem megcsalt az előző barátnőjével. Majd könyörgött, hogy fogadjam vissza. Majd rá fél évre megint az exe kellett. Utána, az nem jött össze, de szerinte, mi végig együtt voltunk az alatt, szóval az én új párommal megcsaltam őt.

Nekem mindegy, ha neki ez jól esik, higyje azt 😀 akkor megcsaltam és semmi rossz érzésem nem volt ezzel kapcsolatban.


28N

2018. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Az ember nem magántulajdon, a megcsalás egy buta fogalom amit kitalált az emberiség...
2018. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Amikor en ezzel az elhatarozassal utra kelek, olyankor egy pillanatra se gondolok a paromra. Semmi koze a ket dolognak egymashoz, ugyhogy nincs ingerenciam ra gondolni. Ha ra gondolnek, nem is tudnam megtenni mert buntudatom lenne (a tarsadalmi dogmak maradvanyai az agyamban).

Inkabb emlekeztetem magam arra hogy 2 havonta 1x megengedem magamnak hogy CSAK magamra gondoljak, ezen a napon fuggetlen vagyok mindenki mastol es SZABAD.

28N

2020. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
kedves utolsó, remélem az sem zavar majd ha a párod is ilyen rohadt önző lesz és csak magára fog gondolni ő is 2 havonta 1x...legalább ;)
2020. júl. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
5-ösnél a pont!
2021. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!