Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, együtt maradtunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, együtt maradtunk, de állandóan a másikon kattogok, ez már menthetetlen?

Figyelt kérdés
Egy éve jártunk, amikor megcsalt. Hatalmas balhé volt, amikor kiderült. Mindenre esküdözött, többet nem tesz semmi rosszat, csak ne hagyjam el. Megbocsátottam neki, de nem volt könnyű. Azóta eltelt 3 év. Van, hogy hetekig eszembe sem jut, de néha, főleg mikor egyedül vagyok otthon, sokszor felmerül bennem, és mérgezi a lelkemet. Azóta nem csalt meg, ezt biztosan tudom, mégsem tudom elengedni a régi sztorit. Otthon elkezdték pedzegetni az esküvő témát, és teljesen kétségbeestem, mert nem tudom, hogy ilyen állapotban érdemes lenne-e összekötni az életünket, vagy szakítanom kellene inkább... 26/N

2018. dec. 28. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tudsz szabadulni a gondolattól, akkor szakítanod kellene inkább.
2018. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem , csak idő kérdése és szakítás lesz. Én eddig minden esetben azt tapasztaltam, hogy megcsalás után ha ki is békültek, nemsokára elváltak/szakítottak. Tedd fel magadnak a kérdést, valóban így szeretnél élni bizalmatlanul? A párod pedig nem szeret igazán, ha meg tudott csalni. Nem hiszem el, hogy nem jut eszébe az a másik....Ez senkinek sem jó, már semmi nem lesz olyan mint volt.Keress olyat, aki mellett nem kell rettegnek hogy becsap.
2018. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*nem rettegsz
2018. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Kicsit sok idő 3 éve ezen pörögni.
2018. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Franc sem lenne együtt ilyen pipogya majommal. Ez is csak akkor nagylegény, amikor van kihez visszafutni. Ha tökös csávó és másra gerjed, akkor először szakítson, legyen tétje, akkor legyen nagy arca, ugyanez vonatkozik ám a nőkre is.
2018. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tehetsz: vagy teljesen elfelejted, amit tett és tiszta lappal továbbléptek, vagy szakítasz. Szerintem nálad előbb vagy utóbb a szakítás lesz az opció. Ha már ezen agyalsz egy ideje, akkor nem fogsz ezen túllépni, én sem tudtam.


Engem is megcsaltak fél év együttjárás után. Megbocsátottam, megkérte a kezemet is, 1 év telt el a balhé után, de utána állandóan azon kattogtam, hogy vajon mikor fogja újra megtenni. Lehet, hogy nem tette meg azóta, de erre nem mernék fogadni. Egy év után bekattantam teljesen emiatt, egyszerűen nem tudtam megbízni tovább benne. Ő meg nem fogta fel egyszerűen, hogy miért nem bízom meg benne eléggé.


Szerintem fiatal vagy még ahhoz, hogy olyannal kösd össze az életed, aki elvesztette a bizalmad. Én is 26 évesen szakítottam és nem bántam meg.


27/N

2018. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 éve nem tudsz szabadulni a gondolattol. Akkor szakítás lesz a vége sztem.
2018. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Három év túl sok. Már túl kellett volna lenned rajta, főleg ha azóta minden rendben. Hibázott, ez igaz. De ezek szerint valóban megbánta, és mostmár jó hozzád. Van ilyen.


Viszont hogy mégis egyre jobban ezen kattogsz, az nem jó. Teljesen be fogsz így csavarodni, és végül mindenért a fejéhez vágod majd, vagy lekaparod magad amikor épp nincs veled. Ez így nem jó. Vagy ülj le és gondolkodj, engedd el azt a sérelmet, vagy ha ez nem megy szakíts.

2018. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt egy jó munkatársam, sok időt töltöttünk együtt, eléggé kibeszéltük a magánéleti dolgokat is, amolyan haverok voltunk. Ennek a srácnak volt akkor egy menyasszonya. A lány nagyon ragaszkodott hozzá, és minden téren kiszolgálta őt, olyanokat csinált az ágyban, amikről akkor még nem is hallottam, szóval szerelmes volt belé. Viszont a srác sosem járt velünk buliba, csak ha jöhetett a lány is. Elmesélte, hogy még a kapcsolat elején egy buliban összejött egy csajjal, akit a kocsiban lerendezett. Ez kiderült, a lány megtudta, hatalmas botrány, szakítás, aztán mégis megbocsátott. 4, vagy 5 év telt el úgy, hogy a srác nem mehetett szinte sehova a csaj nélkül, olyan szinten nem bízott meg benne többé!

Már az esküvőt tervezték, megvolt az időpont is, amikor a srácnál bepróbálkozott az egyik lány, akivel munkakapcsolatban voltunk, és aki nagyon bejött neki. Elmondta a haver, hogy egy hétvégén át vívódott, de nem akart kicseszni a menyasszonnyal, végül szakított vele. Nagyon durva volt, a lány teljesen kiborult, anyja vigyázott rá egy hétig, nehogy hülyeséget csináljon.

Tudod ,mit mondott a srác, miért vállalta be a szakítást? Mert ez az új lány vonzóbb volt, igazából neki nem jött be a menyasszony külseje, és a féltékenykedés is az idegeire ment. Ő nem akart egy életet így leélni.

A menyasszony soha nem tudta elfelejteni azt az autós esetet, hiába tervezett egy életet a sráccal, hiába volt a nagy szerelem. És tudod mit? Szerintem ha családot is alapított volna vele a srác, idővel úgyis egy jobb seggű/mellű nő mellett kötött volna ki.

Nem ismerem a párod, lehet hogy csak egy meggondolatlan ballépés volt az akkori affér, de lehet, hogy belé is bele van kódolva ez a dolog, mint a fent említett havernál.

2018. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért tényleg az agyára menne bárkinek, ha nem bízna meg benne éveken keresztül. Ha megbocsátás van, akkor az legyen teljes szívből, vagy inkább szakíts.
2018. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!