Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, együtt maradtunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, együtt maradtunk, de állandóan a másikon kattogok, ez már menthetetlen?

Figyelt kérdés
Egy éve jártunk, amikor megcsalt. Hatalmas balhé volt, amikor kiderült. Mindenre esküdözött, többet nem tesz semmi rosszat, csak ne hagyjam el. Megbocsátottam neki, de nem volt könnyű. Azóta eltelt 3 év. Van, hogy hetekig eszembe sem jut, de néha, főleg mikor egyedül vagyok otthon, sokszor felmerül bennem, és mérgezi a lelkemet. Azóta nem csalt meg, ezt biztosan tudom, mégsem tudom elengedni a régi sztorit. Otthon elkezdték pedzegetni az esküvő témát, és teljesen kétségbeestem, mert nem tudom, hogy ilyen állapotban érdemes lenne-e összekötni az életünket, vagy szakítanom kellene inkább... 26/N

2018. dec. 28. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szakits vele.. csak magadat rombolod
2019. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem elsőnek azt tisztázd le magadban hogy miért csalt meg esetleg volt oka neki ha volt is akkor mi. Ilyen esetben oróbáld meg vele beszélni a dolgokat tisztázzátok le mielőtt összehazasodnatok. Hanem volt oka ésezt érzed nem bízol meg benne akkor mond el neki hogy nem bírod tovább és hagyd el. Nem lesz könnyü hisz 3év de magadért tedd meg.
2019. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!