Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak akik megcsalják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik megcsalják a párjukat, hogyan biznak meg a szeretojukbe, hogy nem jar el a szajuk vagy eppen nem zsaroljak meg ezzel oket?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ehhez olyan szeretőt kell találni,akit mindig minden helyzetben kielégítesz. Addig nincs gond,amíg meg adsz neki mindent. A probléma ott kezdődik,mikor kifacsart anyagilag,és már az ágyban sem tudsz újat mutatni.

Na ezek után meg megérdemled a sorsod. ..

2018. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Van egy férfi, aki csak játszott velem. Mindig bebolondít, aztán az utolsó pillanatban visszalép. Közben hónapokra eltűnik, ha keres, megalázó módon csak a szexről akar beszélni, minden mást hárít. És hiába kérem, nem mondja ki, hogy vége. Berakott a spájzba unalmasabb napjaira. Nem enged el, de arra se képes, hogy egyszer legalább megdugjon és utána hajítson el. Tudja, hogy szeretem, bár legutóbb már letagadtam. Vannak tőle olyan üzeneteim...De olyanok, hogy már én mondtam neki, hogy csináljon már valami kamu profilt. Nem akarom, hogy rámenjenek a gyerekei. Ő is félti a családját. És akkor olyanokat ír nekem, hogy ha azt egyszer végigolvasná a felesége...

Amit művel velem, megérdemelné komolyan, hogy bosszút álljak. Mert összetörte a szívemet és mégis megkínoz újra, miközben hangsúlyozza, hogy nem szeret. Nem kértem, hogy keressen.

Nem tudom, honnan tudja, hogy sose fogom kiadni az üzeneteit. Bosszúból se. Pedig én aztán nem kapok hülyítésen kívül tőle semmit. Se szexet, se anyagiakat. Szeretem őt és ezért nem akarok neki ártani.

2018. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az elején le kell tisztázni a dolgokat így nem fogja magát becsapva érezni így nem tervez bosszút. Ha szeret is akkor nyert ügyed van biztos.
2018. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Áh! Vannak nők akik nem bírják elviselni, hogy sohasem lesznek az elsők vagy a dögöljön meg a szomszéd tehene is. Nálunk pontosan ez történt. A férjem mindent fizetett a szeretőjének. Lakhatás, rezsi, ajándékok, utazások, kaja, még pénzt is kapott néha, nem is keveset. Mégis kitálalt. Én úgy gondolom, ha a szerető igazán szereti a férfit, nem fog kitálalni, mert nem akar ártani.

De készülj fel, mert ami utána vár rád az a pokol lesz! Megérdemled, ha kitálal! Csak a feleséget sajnálom és a gyerekeket, ha vannak. Ja és arra is készülj fel, ha van közös vagyonotok, és okos a feleséged, nem fogja hagyni sem a szeretőnek, sem neked, hogy élvezzétek. Elveszi ami jár!

2018. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olyan férfival/nővel kell kezdeni akinek szintén van párja.
2018. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát azért olyan nőt szeretonek tartani akinek szinten van parja.. Hat nem tudom h ossze lehet e hozni egyaltalan
2018. dec. 30. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Simán, ha csak dugásròl van szó. Nekem. Legalábbis foglalt férfi volt a szeretőm.
2018. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is egy nős pasival vagyok szexkapcsolatba, sajnos mikor összejöttünk nem tudtam hogy házas. Szeretem őt, ez elég garancia hogy tudja soha nem ártanék neki és nem kell félnie.
2018. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkepzelni hogy nő egy szerető képes lenne megmaradni abba a pozicioba es nem akarna tobb lenni..
2018. dec. 30. 16:46
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogy egy nő szerető *
2018. dec. 30. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!