Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak akik megcsalják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik megcsalják a párjukat, hogyan biznak meg a szeretojukbe, hogy nem jar el a szajuk vagy eppen nem zsaroljak meg ezzel oket?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán van olyan nő, aki nem akar feltétlenül első lenni, de azt ne a fiatal korosztályban keresd. Egyrészt nem minden nő akar válni, mert pl. egy gyereket nem lehet elfelezni és attól, hogy egy házasság befuccsol, lehet mindkét fél nagyszerű szülő. Plusz negyvenhez közel már nem minden álma egy nőnek, hogy főzzön, mosson, takarítson rád, valójában pont arra a romantikára van szüksége, amiből hiányoznak a szürke hétköznapok. Szóval szerintem nem lehetetlen ilyen nőt találni. De tény, ha a nő szerelmes, akkor azért vágyhat szíve mélyén az első helyre, de még akkor se biztos, hogy tönkre akarja tenni összecuccolással.
2019. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 20-25 éves korom között nem kellett kötöttség, ezért voltam pár nős férfival. Otthonra francnak se kellettek volna.
2019. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Teljes inkognitó. Még a valódi nevedet se tudja meg. Olyat kell választani, aki elfogadja ezt, jó neki ez, hogy csak szexuális kapcsolat legyen. És ha mégis változik a dolog, akkor se tudjon ártani neked, ha akarna esetleg...
2019. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nincs szerető, akkor nem kell trükközni, nincs lebukás. Vagy lehet a pároddal őszintén megbeszélni, hogy probléma van a kapcsolatotokban és helyre kéne hozni, vagy kéne egy szerető.
2019. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag férjezett szeretőim vannak (és lesznek) - igaz, nekem csak szexre kellenek és én is csak szexre kellek nekik. És ez így jó, így jól működik a rendszer...
2019. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!