Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt hogy tegyem tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt hogy tegyem tul rajta magam?

Figyelt kérdés
A volt baratommal 4 evig voltunk egyutt (en 31 no,o 42 f). A kapcsolatunk nagyon jol indult,boldogsag volt,osszekoltozes minden ami kell egy jo kapcsolathoz. Az elmult 3-4 honapban volt eleg sok vitank,kiabalas . Szakitott velem elege lett,szakitas utan probalkoztunk,kertem tole eselyt,vegul nem kaptam. Szilveszterkor egy volt csajaval egyutt bulizott,aztan a csajjal lefekudt. Hozzateszem a csaj hazas,3 gyereke van, ferjetol nem kapta meg a szexet. Megtudta hogy nalunk vannak vitak,tudatosan keszult ra h majd megszerzi ujra az en volt paromat. Ma talalkoztam vele ,oszinten elmomdta hogy mi tortent,sajnalja,nem tudja hogy mit tegyen mert szeret engem. Enis szeretem ot ,de nagyon faj h megcsalt. Ti mit tennetek? Van ertelme barminek is?
2019. jan. 4. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szakított előtte nem? Akkor az nem megcsalás,hiszen nem voltatok együtt.
2019. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nyitott kapcsolatban elnézem,monogámiában soha..
2019. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem csalt meg, mert szakítottatok. Azt sem tudod miről beszélsz.
2019. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Tudom le leszek pontozva, de azt mondom hogy egy beszélgetést megér. Lehet ez kellett ahhoz hogy rájöjjön téged szeret, és lehet mostmár látja mik voltak a hibák a kapcsolatban, és szeretné kijavítani. Ha őszintének érzed, akkor üljetek le, és beszéljétek meg.


Persze lehet az is hogy többet várt a csajtól, de mivel neki nem kellett, vissza akar menni hozzád.


Meg persze az is kérdés hogy ezt te fel tudod e dolgozni, hogy mégha épp külön is voltatok, de volt mással is...

2019. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
"Szakitott velem elege lett,szakitas utan probalkoztunk,kertem tole eselyt,vegul nem kaptam." - ergó nem voltatok kapcsolatban, tehát megcsalás nem történt. Ha túl akarsz lépni ezen, akkor lépj túl, ha nem, akkor hagyd a francba.
2019. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szeret téged? Jajj istenem akkor fogadd vissza te buta liba....

Istenem....

2019. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Hol a megcsalás?Sehol.Szakított veled,ezalatt az idő alatt meg azzal van akivel csak szeretne.Ha ezt sem tudod,és nem tudod túlteni magad a semmin sem,akkor sose többet ne kezdj senkivel.
2019. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát végülis hozzád ment utána, és nem a másik csajhoz... szerintem ő már fosik bele a kapcsolatosdiba, és inkább csak jól karja érezni magát.
2019. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Jelenleg a ficko meg mindig nem 100%ig biztos benne h akar teged, mirol beszelunk? Elengednem.
2019. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyél ingyen luk aki melett keresik a NŐT aztán ha megvan lapátra teszik simán,mert addig is kb ingyen üritőkehelynek használták,fáj tudom,és sok nő hagyja ezt sajnos.. :(
2019. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!