Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem magam túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl azon, ha a párom megcsalt?

Figyelt kérdés

1,5 éve történt, igaz, hogy szüneteltettük a kapcsolatunkat, de minden nap beszéltünk, és ő egy másik lánnyal bulizott, nem feküdtek le, csak megfogta a fenekét és állítólag majdnem megcsókolta, de ha hihetek neki, mégse csókolta meg végülis. Nem tudom magam rajta túl tenni ennyi idő után se, sőt mostanában ha hozzám ér, csak erre tudok gondolni. Ő erről beszélni nem akar, kérte hogy hagyjuk a témát, én se akarom ezzel b*sztatni, csak még mindig eszembe van. Közben tudom, hogy nem voltunk akkor egy pár, és azt is tudom, hogy nagyon szeret, én is szeretem őt, és azóta megbízok benne, tudom, hogy nem tenné meg velem újra, de egyszerűen folyamatosan ez van a fejemben. Hogy tudnék ezen továbblépni? Tapasztalatok?

20/L 21/F


2018. ápr. 19. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

szerintem dugtak.

nem fogják neked elárulni, nyilván.


sehogy, ennek már annyi, a bizalom elveszett, mindig agyalni fogsz, éppen kivel csal meg.

2018. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor pszichológus!
2018. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen tettem túl magam rajta.Elváltam.Bizalom többé nem volt felé, akkor meg minek nyűglődtem volna vele még?Van, amikor a "dehátszeretem" már nem elég.
2018. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Amit csinálsz, az nem normális. Ha megbocsátottál, akkor aszerint viselkedj: ne hozd fel ezt a témát SOHA TÖBBÉ.

Ha viszont folyton felemlegeted a múltad, számolj vele, hogy megunja, és kidob. Te magad mérgezed meg az életeteket!

2018. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem megcsalás, hanem picsogás.
2018. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20 eves vagy bakker. Ha mar ennyire az elejen nem mukodik ez a kapcsolat akkor szakits. Megmenteni a kicsit erettebb kapcsolatokat szokas, ezeket a poszt-gimis szerencsetlenkedeseket nem erdemes toldozgatni foldozgatni.


Keress masik sracot es tobbet ne kovesd el azt a hibat, hogy ilyen atmeneti megoldasokat valasztasz, mint a szunet. Van a Katy Perrytol a Dark horse: yes or no, no maybe. Megkonnyiti az eletedet. ;)

2018. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tutira leszopatta és megdugta. Fenekét? Inkább seggbe is dugta.
2018. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindent őszintén elmondott ezzel kapcsolatban. Őszintén szoktunk beszélgetni. És igen, megbocsátottam, és attól nem félek, hogy újra hibát követ el, egyszerűen ezen nem tudom magam túltenni. Nem is hozom fel neki a témát. Talán tényleg egy pszichológus kéne. Fejben eldöntöttem már rég, hogy vele maradok. Tudom, hogy én nyűglödök, ezért akarom megoldani. 3 éve vagyunk együtt.
2018. ápr. 19. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva:


Úgy tudod magad túltenni rajta, ha realizálod a fájdalom okát és megérted a miértjét.


Sokak élnek át komoly érzelmi válságokat és mondják: "megcsaltak".


De azt, hogy miért fáj nem tudják megmagyarázni.


"Hát mert megcsalt."

"A megcsalás rossz."


Ezek nem magyarázatok a jelenségbōl következō érzelmekre.


Miért fáj a megcsalás?


Mert akkor megtörténik, hogy rajtam kívül is lehet valaki aki ugyanúgy érdekes/érdekesebb, szép/szebb, stb.Elvesztem az illúziómat, hogy a párom mindenekfelett rajong értem és megrendül az önbizalmam ami csak akkor volt erōs míg valaki más táplálta.


Ha el tudod fogadni, hogy mindenkinél lehet egy a párja számára "jobb" partner akkor el tudod engedni a fájdalmat, mert megérted, hogy nem logikus, mivel a szépség, érdekesség, stb. szubjektív dolog és nem mindenki mindenkivel passzol össze kölcsönösen.

2018. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=GWV4e3_DBn8


Úr isten! Szüneteltettétek a kapcsolatotokat... És megfogta egy másik lány... FENEKÉT. Hát szedd már össze magad, ennyi ésszel szabad lábon.

2018. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!