Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regen megcsalt, azota minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regen megcsalt, azota minden mas, meg tegyem, ne tegyem?

Figyelt kérdés

Udv!


2eve vagyok egyutt a baratnommel eggyut is elunk. A kapcsolatunk elso eveben megcsalt engem, en persze egybol lebuktattam a veletlennek koszonhetoen, vagy nem. De a lenyeg az, hogy most mar nem a regi minden, mar nincs is annyi szex mint regen, orulok, ha havi 2x 3x van valami, neha tobb. De nem ugyanaz. Nekem lehetosegem lenne megcsalni, es mindig el is gondolkozom rajta, de nem tudom megtenni, mert valami mindig visszatart. Bar miutan o megtette, parhonapra ra en sem voltam huseges, ebbol kifolyolag, de azota nem, akkor is szarul ereztem magam, sot a mai napig.. Elengedni nem tudom, nem tudnam elkepzelni a mindennapjaimat nelkule, de mindennap veszekszunk, nem jo ez igy... Szeretem Ot, de ugy latszik valami megis vinne arra az utra, ami nem helyes. Nem akarok jatszani senkinek az erzeseivel, nem erdemli meg senki, de nem tudok teljesen elhatarolodni a dologtol. Regen ez nem volt igy, amig nem tette meg, addig ra sem neztem ugy masra, csak o volt nekem, de egy szempillantas alatt osszedolt bennem minden. A bizalom...? Az meg mi?!....



2016. márc. 3. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha eljátszottál a gondolattal, hogy megcsalod, sőt meg is tetted, gondolom bosszúból, de nem is lett jobb tőle, akkor nem szereted, csak ragaszkodás alakult ki a két év alatt. Fel fog őrölni az állandó vita, a munkád, kapcsolataid is rámehetnek. 2 év után ez nem normális, ilyenkor még rózsaszínes köddel kellene szeretni a másikat. Abszolút nincs bizalom, sőt intimitás, összhang köztetek, ha havi 2-3 szex van és ő ezt nem teszi szóvá, nem kezdeményez, akkor lehet már van valakije.

Szakíts vele, mert a megcsalás még inkább feldúl, lépj tovább és kezdj akkor valakivel.

2016. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésinkább az h a párod boldog üelletted? Vajon ő is ilyen frusztrált?

Ha igen, akkor üljetek ée és beszéljétek meg h hogyan tovább.

Annak szerintem értelmenincs h megcsalod majd másnap úgy teszel mintha semmi sem történt volna

2016. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd... egyfelől bizalmi válságban vagytok, ami egy jókora marhaság, hiszen mindketten félreléptetek: ő is, te is. 1:1.

Akkó' meg minek ezen vacillálni?


Másfelől viszont ott van a sok veszekedés, cserébe meg a kevés szex, a kikacsintgatás...


Szóval szerintem inkább lehettek társfüggők (legalábbis te), mint egymásnak teremtett emberpár.


Én feltenném magamnak a nagy kérdést: elég jó-e ez nekem így, vagy adjak esélyt egy jobb lehetőségnek mással?

2016. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valóban lehet, hogy ez már csak ragaszkodás, társfüggés vagy hívjuk ahogy akarjuk. Igen, azt Ő nem tudja, hogy Én megtettem bosszúból, nem is akarom, hogy megtudja. Sokat is gondolkodom azon, hogy el kéne engedni Őt,de egyszerűen nem megy, nem tudom megtenni, de Ő sem. Én egy kis időt még adok magunknak hátha felgyullad az a láng ami régen..
2016. márc. 7. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban ez már csak ragaszkodás, társfüggés. A szerelem, az valami egészen más!
2016. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!