Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Csak egy csók, de az is iszonyatos csalódást okozott bennem...arról már nem is beszélve, hogy az egész dolgot eltitkolta előlem... Mármint azt, hogy csetel vele nap mint nap facebookon, és azt is, hogy találkozott vele. Megbocsátottam neki, mert ezt leszámítva nagyon jó pasinak tartom (főleg belsőleg, minden megvan benne, amit kerestem), és az a csók még az exével esett meg, akivel nem sokkal előttem zárta le a kapcsolatát. Ennek már 4 hónapja, azóta elvileg nem is beszéltek, a barátom nem kér többet belőle, engem "választott". A lényeg, hogy már minden rendben van, de bennem mégis mindig rossz érzést kelt, ha fent van facebookon...attól félek, h újra elkezd beszélgetni azzal a lánnyal, vagy esetleg mással. Próbálom kontrollálni magam, de nem megy, egyszerűen nem tudom túltenni magam ezen. Helyre fog ez állni valaha?? Azt szeretném, ha harmóniában élhetnénk, és komolyan tervezünk egymással. Bízom benne, tehát nem értem, miért mindig ez jut eszembe, ha fent van facen... tudom, nem kéne rá figyelnem, de nem megy.

22/L


2015. júl. 19. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom a pszichológust.

Viszont ha nem bízol benne, akkor miért vagy vele?

2015. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szakíts.

Nem látom értelmén, hogy szopasd magad.

2015. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a rossz, hírem, hogy nem bízol benne, ha ilyen gondolataid vannak. Bizalom nélkül pedig nem lehet hosszútávú kapcsolatot felépíteni. A következtetések levonását meghagyom neked, elvégre ez a te életed.
2015. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát nem sokkal előtted szakított az ex-el...aztán ahogy ti összejöttetek ők csókoloztak..hm, érdekes. Te voltál a szakítás oka? Szerintem csak azért "választott" téged, mert az ex végleg lapattintotta.

Egyébként megcsalást soha nem bocsátanék meg, az ex-el meg különösen sértő, bántó, megalázó.

2015. júl. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudni, hogy bízni fogsz e valaha is a barátodban.

Adj még egy kis időt magadnak.Ha végképp nem megy, akkor nem érdemes vele maradnod, mert csak magadat kínzod vele.

2015. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velünk ugyanez volt, 3 hónapja voltunk együtt mikor kiderült, hogy a barátom másokkal is ismerkedik, meg voltak furcsa dolgok, mindegy, nem részletezem, ehhez a sztorihoz nagyon hasonló, csak nem az ex volt.

Sokat vitatkoztunk ezen, én is bizalmatlan voltam, nagyon nehéz volt. Most két éve vagyunk együtt, 1-2 hónapja érzem, hogy helyreállt a bizalom, persze azért résen vagyok, de mostanra elhiszem, hogy szeret, és velem szeretne lenni.

Szóval helyreállhat, de ez nem csak rajtad múlik.

2015. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Majomka69 válasza:

Én hasonló cipőben jártam az exemmel.. egy suliba jártunk..elmentek inni az osztálytársaival smárolt egy csajjal..utána hazakisérte és fészen még flörtöltek..én másnap reggel ezt megláttam a fészén.. felmentem hozzá a cuccaimért pofon stb és otthagytam..aztán sírt meg írogatott kibékültünk..de egy fél évig szinte minden 3.nap veszekedés volt miatta mert nem tudtam tultenni magam rajta..aztán már nem hoztam szóba de mégis mindig bennem volt..főleg h osztálytársak voltak..én velem egy suliba jártak...kicsit gáz volt az egész...

szerintem akármennyire is szereted ez nem fog elmulni..nekem se mult el..és tudod aki egyszer megteszi az megteszi máskor is.. és ez nagyon igaz:S

az első nagy szerelmemnél én is félre léptem..aztán sajnos többször is..ha egyszer valaki megteszi egy kapcsolatba ott valami bibi van..és késöbb is megfogja tenni mert az a kapcsolat számára nem az igazi ha ilyet tud tenni:S

és erre rájöttem miután én is csináltam ilyet és utána velem is csinálták..

te tudod minden rossu után jön valami jó..:)

ez után a 2 kapcsolatom után összehozott a sors egy olyen fiúval akiröl csak álmodni mertem volna:)

szóval fel a fejjel, és higgy a jövődben, és lépj tovább.. próbálkozhatsz sokáig de nem lesz jobb :S

21/L

2015. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!