Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogy szerez magának szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy szerez magának szeretőt? Érdekelne, hogy aki szeretőt tart miként jutott el a személy megtalálásig.

Figyelt kérdés

Mi a kiindulási oka annak hogy szeretőt tartasz?

Tervezetten történik? Tehát direkt keresed a lehetőséget vagy belebotlasz az emberedbe a sarki közértben?

Hogy tudsz kettős játszmát játszani?

Nem félsz a lebukástól és annak következményeitől?

Aki direkt keresi az milyen módon szokta? Személyesén leszólítja a másik felet/facebookon kezdeményez beszélgetést/társkeresőn keres?

Ismerősök vagy ismeretlenek körében keresitek elsősorban?



2019. jan. 6. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Soha nem kerestem célzottan. Egyszerűen csak beszélgetek sok emberrel. Jó beszélgetések észrevétlenül hoznak bizalmat érzéseket, kiváncsiságot.
2019. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egy nemet és kort írnál nekem?

Köszönöm a válaszod. Tehát egy ártatlan beszélgetésből jön létre inkább a te esetedben megfelelő szimpátia és gondolom kémia mellett. Tudnál úgy is fenntartani ellenkező nemmel barátságot, hogy nem lépsz félre vele annak ellenére sem, hogy vonzónak tartod és kíváncsi vagy rá?

2019. jan. 6. 14:07
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Vannak fizetős szolgáltatások.

Egyébként ez csak úgy alakulni szokott.

2019. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi Ez esetben lehet sületlen a kérdésem

Az az igazság sose csaltam meg senkit így számomra ez teljesen lehetetlen és ismeretlen helyzet, de érdekel mi vezeti el az embert más irányba. Egyenlőre azt szűrőm le a válaszaitokból hogy a kíváncsiság. Tehát senki nem lép félre célzottan.


A kérdés kiírásának az oka, hogy az utóbbi időben rettentő féltékeny vagyok, látszólag ok nélkül. De kémiát érzek a párom és egy kolleginája között. Így érdekel mik a jelek stb. Szóval várom a fenti kérdésre a válaszokat továbbra is. Kíváncsi vagyok kinél hogy zajlik. Ebből is tanul az ember

2019. jan. 6. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Régen ráhajtottam egy kolléganőmre, akivel egy cégnél dolgozunk, de tök más részlegen, a mindennapokban munkában szinte soha nem találkozunk. Vele volt egy randim, de ott kiderült nem illünk össze, nem tetszettem mégsem igazán neki. Szívás. Viszont összehozott egy barátnőjével, aki látásból ismert és akinek tetszettem. Na ilyen a jó barátnő!


35/F

2019. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Nálam tervezetten történt. Interneten. Csak ismeretlen körben kerestem. Ismerős kizarva, az kockázatosabb.
2019. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Első vagyok. Az életkorom?? Ezt már akkor is gyakoroltam, mikor a net még csak a hirekben volt, mint újdonság.

Akkor a régi szép időkben még a TV2 SMS falán. Szimpátia, empátia, bizalom.

Szerető és kémia. Nem kellett kémia, nekem elég volt a látvány. Egyiket sem feleségnek akartam, mivel van egy mai napig imádott párom.

Na és csak is számunkra ismeretlenek, távolabb lakók csábitásának engedtem. A környezetemben nem létezett soha olyan nő, aki végett a házasságom kockára tettem volna.

Kolléganők, ismerősök, barátok körében, ezen a téren nagyon tartózkodó vagyok. Ezért tart a környezetem, már-már minta férjnek.

2019. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
net tinder szomszéd:) ebben a sorrendben
2019. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Csak olyant keresek, akinek párja is van. Igaz az egyik/másik elvált közben, de a legrégebbi azóta is meg van, a válása ellenére sem dobjuk ki egymást. Már 6 éve.

Őt is interneten, véletlen ismertem meg.

2019. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Bárhol vagy, és megakad a szemed egy szempáron, és már udvarolsz is. Nem számít hogy feleséged, gyerekeid vannak. Nem akarod elveszteni őket, de ezt a szempárt látni akarod gyakram. A legjobb lenne ha ott élne veletek!
2019. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!