Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovabb egy ilyen eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb egy ilyen eset utan?

Figyelt kérdés
Megtalaltam egy videot a ferjemröl es a szeretöjeröl szex közben.A ferjem meg nem tudja.Ezek utan hogyan eljek vele egy fedel alatt?A ket gyerekünket nem akarom kitenni a valasnak.
2019. jan. 9. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/326 anonim ***** válasza:
12%
Nem lehet, hogy csak egy régebbi videó? Még az előtti, hogy megismerkedtetek.
2019. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/326 A kérdező kommentje:
Nem.20 eve vagyunk hazasok.A ferjem arcat talan felismerem..Egyebkent rajta van a felvetelen a datum..kb ket honapos-Itt nem az a kerdes hogy megcsalt e a ferjem.Hanem az hogy hogyan eljek vele egy fedel alatt ha nem akarom ennek kitenni a gyerekeimet a valasnak.
2019. jan. 9. 11:10
 3/326 anonim ***** válasza:
21%

Leginkabb sehogy.

De megertem a ketelyeid a 2 gyerek miatt.

2019. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/326 anonim ***** válasza:
95%
Akkor tedd ki magad a válásnak.Bocsi.Szenvedni akarsz egy életen át?Lehet úgy is lakni,h ha kertesház Te fent,férj lent.De ezeknek mi értelme.A gyerek sem hulye,észre fogja venni hogy valami nem jó.Az ugyan úgy megviseli.
2019. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/326 anonim ***** válasza:
90%
És a szüleim elváltak,laktak úgy ahogy írtam.És örülök,h nem maradtak együtt.A legjobb döntés volt.De ez csak én vagyok,mások nem így éreznek sztem.
2019. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/326 anonim ***** válasza:
86%

B+ miért ilyen nyomi mindenki hogy rögtön azzal jön hogy ez meg ez történt de nem akar válni mert a gyerekek...

20 év már kb 16 feletti gyerekeket feltételezek. Ők pedig ismerik a megcsalás fogalmát és képesek elfogadni, feldolgozni.

De maradhatsz mártír is aki élete végéig, szenved. Aki mellett a férje még jó sokszor félrekúr. Te tudod.....

2019. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/326 A kérdező kommentje:
Azert az sem volt piskota hogy vegigneztem, mit csinaltak azon a felvetelen..Szoljak neki egyaltalan?Minek?
2019. jan. 9. 11:19
 8/326 anonim ***** válasza:
95%
Persze, tanítsd csak meg a gyerekeidnek, hogy ha egy kapcsolat rossz, akkor csak azért is benne kell maradni, tanítsd csak meg a lányodnak azt, hogy egy nő igenis legyen lábtörlő vagy tanítsd meg a fiadnak azt, hogy bármit megtehet majd a párjával, kezelheti úgy, mint egy rongyot. Tanítsd meg nekik, hogy hiába nincs szeretet, tisztelet két ember között, hiába boldogtalanok együtt muszáj beleragadniuk a szarba, nem állhatnak ki magukért, nincs joguk a boldogsághoz. Marha nagy szívességet fogsz tenni nekik azzal, hogy egy életre elcseszed a kötődési mintáikat, tényleg.
2019. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/326 A kérdező kommentje:
12 es 14 evesek
2019. jan. 9. 11:21
 10/326 anonim ***** válasza:
91%
Gyanakodtál rá korábban? Hol és hogyan bukkantál egyáltalán erre a videóra?
2019. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!