Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovabb egy ilyen eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb egy ilyen eset utan?

Figyelt kérdés
Megtalaltam egy videot a ferjemröl es a szeretöjeröl szex közben.A ferjem meg nem tudja.Ezek utan hogyan eljek vele egy fedel alatt?A ket gyerekünket nem akarom kitenni a valasnak.
2019. jan. 9. 11:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/326 anonim ***** válasza:
82%
magyarázd már el, hogy ha nem a pénz miatt, akkor miért maradsz vele? le tudsz vele ezek után feküdni? mosni a cuccait? főzni neki? vagy csak egy teát elétenni? nekem a belem kifordulna tőle és biztos rá se tudnék nézni. és a gyerek nem kifogás, nem kicsit, kisfelnőttek, akik nem hülyék és látni fogják a változást. ők nem érdemlik meg, hogy normális családban nőjenek fel? nem ott ahol apu félrekúr, videózza és otthon veri rá a brét? ahol anyu egy akaratgyenge, nulla nő, aki nyeli a sok szarságot. vajon ők akkor milyen felnőttek lesznek? segítek: ha fiad van, olyan mint a férjed, ha lányod, akkor olyan mint te.
2019. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/326 A kérdező kommentje:
-szeretem öt.20 evet hogyan töröljek ki??
2019. jan. 9. 15:22
 53/326 anonim ***** válasza:
90%
Ja de magadat, meg gyerekeidet nem szereted. Ő hogy tudott eltörölni 20évet? Lehet végig csalt téged. Ő tojik rád, lehet direkt vitte haza a videót és reméli, hogy megtalálod és végre vége a kamuházasságnak.
2019. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/326 A kérdező kommentje:
Utolso ertsd mar meg hogy a gyerekek semmit nem tudnak es nem is fognak!
2019. jan. 9. 15:24
 55/326 anonim ***** válasza:
92%

:) Oké, buta vagy. Remélem a következőt videót vmelyik gyerek találja meg és nézi meg. Megérdemelnétek. A gyerekek, amúgy nem olyan buták mint te. Ahogy mondják: a gyerek nem hülye, csak kicsi.

De maradj vele, nyugodtan. Azért a helyedben inkább csak kotonnal dugnék vele, ki tudja milyen jó kis betegségeket szed össze a szeretőkkel. Szió

2019. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/326 anonim ***** válasza:
86%

Abban nem lehetsz 100%-ig biztos, hogy a gyerekek nem fogják megtudni. Szerintem idővel elég sokminden kiderül. Olyanok is, amiről akkor azt hiszed, hogy ez sosem fog kiderülni, aztán hoppá, mégis.

Őszintén szólva, egyszerűen nem bírom felfogni, hogy miért akarsz annyira együtt maradni a férjeddel?? Hogy hiheted azt, hogy szeret téged, miközben bizonyítékot találtàl rá, hogy megcsal, nem is akárhogyan.

Nem tudom elhinni, hogyan tudsz ezek után a férjednek puszit adni, főzni stb.

Te komolyan szenvedésben akarod leélni életed hátralévő részét??? Mert hogy boldog már nem leszel, ha ebben bennemaradsz, az fix.

Értem én, hogy vannak gyerekek, és hogy védeni akarod őket, de abba belegondoltál, hogy pont azzal tennél nekik rosszat, ha együtt maradnál a férjeddel.

Írtad, hogy a havi bevételed is szép summa.

Nos, ezek után már én is azt kell, hogy kérdezzem: mondd, te agyas vagy??

Annyi keresetből simán el tudod tartani a gyerekeiteket, esetleg találsz magadnak egy új párt, aki nem csal meg, ezzel lehetőséget adva magadnak a boldog életre. Tudod, ismerek olyan gyerekeket, akik válás után a pótapát/pótanyát telnes mértékben megkedvelték...

Ja, upsz, vagy attól félsz, hogy olyan gondolkodásmóddal, felfogással, agyassággal, ami neked van, nem fogsz párt találni? Nos, ez bennd van a pakliban...

2019. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/326 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kamut kiabálni de ezt én se veszem be. De ha véletlenül igaz akkor sem keres egy ilyen ostoba ember 700 ezret.😂😂
2019. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/326 anonim ***** válasza:
100%
Ne jó,engem innentől ez nem érdekel.Nagyon nem viselkedsz értelmesen.
2019. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/326 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb a férj nevében írd ki, az meg nem volt. Csak a hülye, szánalmas megcsalt feleség, és az értetlen szerető szemszögéből.
2019. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/326 A kérdező kommentje:
mondom elöttem a pelda.A baratnöm megtette, elvalt.Tönkrementek a gyerekei.
2019. jan. 9. 15:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!