Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért verik olyan nagy dobra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért verik olyan nagy dobra manapság a "megcsalás"?

Figyelt kérdés

Régebben még érhető volt. Vallás, elferdült erkölcsi normák követése, megfelelés, stb...

Manapság viszont? Ki követi a Bibliát? Az ember alapvetően nem monogám. Csakis erőszakos dogmák kényszerítenek bennünket a "hűségre".

Azért rakom ezeket a szavakat idézőjelbe, mert nincs is mögöttes tartalmuk, nem szabadna léteznie ezeknek a szavaknak egy kapcsolatban.

Mi férfiak ösztönlények vagyunk. Nem érzelemből kefélünk, hanem puszta hedonizmusból. Attól még imádjuk a feleségünk, párunkat, nem akarjuk mással leélni az életünket, csak vele.

Viszont, ha kapcsolaton belül egy nő nem akar, nem úgy akar, nem annyit akar szexelni, mint egy férfi, csak erősbíti a férfit a "félrelépésben".

Mi férfiak nem bosszúból vagy érzelemből "botlunk meg", hanem puszta pillanatnyi örömszerzés miatt. A nőket viszont csakis az érzelem és a bosszú motiválja ebben. Ez nagy különbség és az utóbbi igenis bűn!

Hogy gondolhatja bárki is, hogy veszi a bátorságot, hogy korlátozza egy másik embert abban, hogy boldog legyen? A szex öröm, és ha nincs megfelelő mennyiség és minőség, valamint izgalom, akkor a férfi korlátozva van az egészséges mentális állapotának fenntartásában.

És mit képzel magáról a nő? Képes egy jól működő házasságot is eldobni azért, mert a férfi egy pár percig jól érezte magát. Holott semmilyen más motivációja nem volt, csak a pillanatnyi öröm arra a pár percre.

Nem gondolkodott közben azon, hogy más nővel akarja leélni az életét, más anyát akar a gyerekeinek. A nagyképű, önző nők pedig magukból kiindulva félreértelmezik a szex okát és átverve, kihasználva érzik magukat, holott erről semmilyen szó nincs.


Mindezeket gondolom úgy, hogy soha nem "csaltam meg" még senkit.

29/F


2019. jan. 16. 10:58
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de nem fogom elolvasni a kérdést. A megcsalás nem a bibliától bűn, ez elvi kérdés. Az ember nem monogám. Miért? Valamilyen szinten így vagy, de biztos, hogy egy alapvetően már tárgytalan, illetve primitív ösztön rabigájává kéne válnom.


Igen mindenki ismeri a mantrát, hogy szaporodásra vagyunk kódolva, bár nem tudom, hogy vagy de én nem szeretnék úgy gondolni magamra, mint mondjuk egy szapora nyúlra és nem gondolom magam egy darab húsnak, ahogy azt is gondolom, hogy nem vagyok megvehető megvesztegethető orgazumosokkal és p**cikkal, mert az mi? Semmi. Ha elélvezek, akkor mit értem el? Mivel vettem ki a részem akármiben? Mitől leszek más? E szemlélet mellett értékeket eldobni, pusztán élvezetért, gyenge és szánalmas jellemre utal. Ezek a kérdések mindig kicsit olyanok, mint akik próbálnák menthetőnek beállítani azt, hogy egyébként undorítóak és gyengék. Esetedben ezt előre megtenni. Egyébként én a helyedben olyanokat keresnék, akik rendszeresen megcsalják a párjukat, azoknak egész biztos nincs ezzel problémája és akkor lehet bandázni.

2019. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

"Ha valakivel kapcsolatban vagy, akkor megígéred, hogy nem csalod meg."


Ilyen ígéretet soha nem tettem senkinek, és soha nem ígértek nekem se. Milyen röhejes szituáció lenne.

2019. jan. 16. 11:18
 13/52 anonim ***** válasza:
95%
Még most megragadta a szemem, ez a tipikus mondtad, hogy mi férfiak "ösztönlények" vagyunk. Ez az én szótáramban állat. Én kikérem magamnak, de nem vagyok állat. Egyébként pedig a nők, sokkal inkább adóznak az élvezetnek, mint a férfiak, szóval még helytelen is. Inkább csak buták vagytok.
2019. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
86%

"Ilyen ígéretet soha nem tettem senkinek, és soha nem ígértek nekem se. Milyen röhejes szituáció lenne."


A nyugati értelemben vett kapcsolatokban implicite benne van a monogámia. Tényleg ennyire fogalmad sincs a világ működéséről? Lehet nyitott kapcsolatban lenni, senki nem tiltja. Akkor meg mi a problémád?

2019. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
95%

#9:

Teljesen normális anya, aki különb embert nevel belőlük, mint az ösztönlény apjuk, aki egy életen át fut az álló farka után.

Egy gyerek itt, egy ott, fele fizetése gyerektartás, a lakásban a feleség marad, de nem tanul semmiből.

Aztán egyszer csak azon kapja magát, hogy megcsalás után kidobja a nője, de az utcán kívül nincs hova menni. Tudod te, hány hajléktalan jut ezért oda? "Válás után, kisemmiztek a nők, minden nő szemét ku.rva."

2019. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
96%
A leirasod alapjan nagyjabol egy alulfejlett majom szintjen vagy, szoval, igen szamodra lehet, hogy ertelmezhetetlen a monogamia. Az emberek egy resze ezzel szemben viszont mar kinott abbol, hogy arra menjen amerre epp all a dako vagy amerre epp nedvesedik.
2019. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Mennyi álszent fadarab van itt. :)

Statisztikailag is egyértelmű, hogy a sok fikázó közül többen is megcsalták már a párjukat.

2019. jan. 16. 11:38
 18/52 anonim ***** válasza:
3%

Sajnos a szerelem a gyakorlatban nem létezik (kivéve ha két nagyon gazdag, semmire sem kötelezett ember jön össze akiknek semmi gondjuk)



De átlagéknál bukta, kivéve ha a felek igénytelenek, olyan értelemben, hogy "minden jó ami van".


Lásd ismerősi körömben a "szélesebb mint magas" nem túl intelligens zöldségesasszony és az NDK bajszos iszákos vagyonőr frigyét.


De ez nem kritika, szépek így együtt (no, nem külsőre), biztos jól megvannak, mivel mindkettejük nagyon egyszerű.


Ez a kulcsszó, egyszerűség. Ha egyszerű vagy, könnyen leszel szerelmes. Ha nem, beszoptad.


És ez nem választható.

2019. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
0%

#11


Ez szép, egyet is értek, de a gyakorlatban ez így történik:


A szexualitás 0-ra csökken, a felek eligénytelendnek, a nő sárkány lesz, a férfi iszákos.


Pénzhiány miatt a válás sem járható út. Maradnak így.


Szép idill...


"Jenőőőőőőőőőő, takaroggyá a közértbe tejfölért, mert fejbeverlek!"


"Asszony hozzad mán befele a bordosibivalyost, mer bajleszám"


...


És így élnek a mai középkorúak. Gyönyörű.


Csoda, hogy mind depressziós, életunt?

2019. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

#19 Statisztika általánosság, csak a csürhére igaz. Senki nem mondta, hogy a közel "idili" állapot fenntartása könnyű, de nem lehetetlen.


Ne haragudj, de csak azért mert nem dugsz félre nem kell kötelezően következni, hogy a feleséged/férjed megunod szexuálisa, a igénytelenség pláne nem, a többi amit írtál az meg már magyar népbetegség semmi más.


Nem azért depressziósak meg életuntak, mert nem csalják meg a másikat, hanem mert hülye emberek nevelik őket.

2019. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!