Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért verik olyan nagy dobra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért verik olyan nagy dobra manapság a "megcsalás"?

Figyelt kérdés

Régebben még érhető volt. Vallás, elferdült erkölcsi normák követése, megfelelés, stb...

Manapság viszont? Ki követi a Bibliát? Az ember alapvetően nem monogám. Csakis erőszakos dogmák kényszerítenek bennünket a "hűségre".

Azért rakom ezeket a szavakat idézőjelbe, mert nincs is mögöttes tartalmuk, nem szabadna léteznie ezeknek a szavaknak egy kapcsolatban.

Mi férfiak ösztönlények vagyunk. Nem érzelemből kefélünk, hanem puszta hedonizmusból. Attól még imádjuk a feleségünk, párunkat, nem akarjuk mással leélni az életünket, csak vele.

Viszont, ha kapcsolaton belül egy nő nem akar, nem úgy akar, nem annyit akar szexelni, mint egy férfi, csak erősbíti a férfit a "félrelépésben".

Mi férfiak nem bosszúból vagy érzelemből "botlunk meg", hanem puszta pillanatnyi örömszerzés miatt. A nőket viszont csakis az érzelem és a bosszú motiválja ebben. Ez nagy különbség és az utóbbi igenis bűn!

Hogy gondolhatja bárki is, hogy veszi a bátorságot, hogy korlátozza egy másik embert abban, hogy boldog legyen? A szex öröm, és ha nincs megfelelő mennyiség és minőség, valamint izgalom, akkor a férfi korlátozva van az egészséges mentális állapotának fenntartásában.

És mit képzel magáról a nő? Képes egy jól működő házasságot is eldobni azért, mert a férfi egy pár percig jól érezte magát. Holott semmilyen más motivációja nem volt, csak a pillanatnyi öröm arra a pár percre.

Nem gondolkodott közben azon, hogy más nővel akarja leélni az életét, más anyát akar a gyerekeinek. A nagyképű, önző nők pedig magukból kiindulva félreértelmezik a szex okát és átverve, kihasználva érzik magukat, holott erről semmilyen szó nincs.


Mindezeket gondolom úgy, hogy soha nem "csaltam meg" még senkit.

29/F


2019. jan. 16. 10:58
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
0%

Persze ebben az is benne van, hogy szerelem nincs, csak a regényekben. A valóság ezekre nem is hasonlít. Az egyetlen fiktív házasság amire a valóság hasonlít az Al és Peggy Bundy házassága.


Sokan üldözik "a szerelmet", aztán 35 körül rájönnek, hogy "ez sosem létezett". Válasszuk a legkisebb rosszat, mielőtt túl késő lenne.


A férfi egy nem túl ronda, nem túl idegeítő nőt, a nők pedig egy közepesen jómódú, "biztonságos" férfit.


De szép az élet, igaz-e?

2019. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
0%

#20


Nem lehetetlen? De.


Ha mindent meg is teszel, a párod benyögi majd, hogy "unalmas" vagy, vagy pedig "nem tud rád férfiként/nőként tekinteni" mivel alárendelődtél mindenben.



Valami baj mindig van. Nincs idill, max mondom, ha valaki kb. nagytőkés és a kamatokból él, nem kell dolgoznia, a házimunkát szolgák végzik és nekik csak mulatozni kell.

2019. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Te csalódott vagy, ami szomorú.
2019. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
95%

Azért jó fej vagy :D Neked lehet,de a nőnek nem.Milyen iszonyatosan buta egy állat vagy te.

Soha a büdös életben nem leszel boldog,egyedül fogsz megrohadni,mert egy ilyen a kutyának nem kell soha...max pár perc élvezetre...

2019. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy a nőnek nem lehet. Élvezetből lehet, bosszúból és érzelemből már bűn!
2019. jan. 16. 11:54
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha majd a feleséged csupán azert lép félre mert te unalmas vagy, akkor ahoz mit szólsz? Jaj drágám csak azért csaltalak meg mert peteérésem volt és tudod, ilyenkor hajt az ösztön hogy valaki fel csináljon. Persze védekeztem de a peteérés elvette az eszem... :)))
2019. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
0%

#23


És tudod mi a legrosszabb? Hogy nem tudok vele mit kezdeni. Nem látok kiutat vagy reményt a jobbra.


Túl sokszor csalódtam az életben, azt hiszem...


Sokszor írom, hogy jó lenne már meghalni, de nem lenne jó. Én nem meghalni akarok, csak szabadulni ettől a "csalódástól" (keserűségtől, szar élettől, saját magam kudarcként megélésétől) és kvázi valaki más lenni... De ez nem lehetséges, legalábbis nem tudok róla, hogy az lenne.


Emiatt elég furcsa "pszihológiai" tüneteket mutatok, a nap egyik része kötelező depresszió, sokszor vannak eufóriás hullámok, és ezek váltakoznak és alig érzek valamit.


Rettegek a jövőtől. Nem vagyok képes boldognak lenni vagy élvezni bármit is.


Tudom milyen az a kellemes érzés, régen volt, de most nincs és hiába erőltetem nem tér vissza az a tipikusan kellemes érzés mikor az ember boldogan ébred. Lassan el is felejtem milyen volt az.


...és a pszichológus se nagyon segített semmit.



Nem tudom mi lesz, de egyre kibírhatatlanabb vagyok, azt hiszem.


Sokszor csak kóválygok itthon is mint egy szellem, felteszem ugyanazokat a kérdéseket "Mit akarok csinálni?" de válasz nincs.


"But nobody came" ahogy a kedvenc játékom egy sorát idézzem.

2019. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Ne magadból indulj ki, van aki tud/akar hűséges lenni, mert ezzel is tiszteli a másikat. Aki nem tud hűséges lenni, felesleges házasságban/párkapcsolatban élnie.
2019. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Az miért kommentel, aki nem olvassa végig? Csak hülyét csinálsz magadból.
2019. jan. 16. 12:24
 30/52 anonim ***** válasza:
98%

Te vagy az, Gábor? 🙈🙋‍♀️

Nagy csalódás után volt egy ilyen korszakom, hogy hűség nem létezik.

Pont be is futott az éltembe Gábor. Őszintén elmondta, hogy biszex, nem hűséges, engem szeret, hozzám kötik az érzései, de egy egészségügyi szexre mindig lesz igénye. Ezen kívül a BDSM is fontos része, de ez tőlem se idegen.

Megbeszéltük, hogy nyitott kapcsolat, és nem titkolózunk. Legyünk őszinték.

Első időkben még izgatta is, hogy teljesen laza vagyok, elmondom, milyen volt a randim, mi volt, és az ő hódításait is megbeszéltük. Egyáltalán nem voltam féltékeny, mert kedveltem, de nem voltam szerelmes.

Aztán kezdte zokon venni, hogy utolsó percben sose érek rá, mert épp mással találkozok. Neki meg addig marad a tévé, és a jobb keze.

Pár hónap alatt eljutott oda, hogy igazából ez így mégse akkora élvezet, nem szeretné, hogy nekem is legyen mellette bárki, és költözzünk össze. De persze ő fenntartja a jogot, hogy néha kikacsint, de ő ezt úgy képzelte, hogy 2-3 évente egy félrelépés nem gond, esetleg évente kettő. Meg bevezetünk fiút, lányt, párt, swinger, párcsere, hogy nekem is jó legyen. De én csak ne randizgassak, mert mi az, hogy nekem sikerül, neki meg senki.

Először csak néztem, hogy mikor vallja be, hogy vicc volt. De ő komolyan így gondolta.

Szépen elkezdtem felvenni a cipőmet, hogy akkor én most mennék, mert kedvellek, meg izgalmas tapasztalat volt, de nem vagyok szerelmes, meg annyira hülye se, hogy ebbe belemenjek.

Egy pár évig erőltettük a barátkozást, de nem tudta megemészteni, hogy mást szeretek, és képes vagyok a hűségre. Ő pedig elszórakozta a legjobb éveit. 40 után rohamosan kezdett öregedni, és hónapokig nem talált még csak szexpartnert se.

Akkor szakítottam meg vele a kapcsolatot, mikor elkezdett keseregni, hogy nekünk kellene most együtt lenni, én voltam az igazi, akivel minden passzolt, és mi lenne, ha...

2019. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!