Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért verik olyan nagy dobra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért verik olyan nagy dobra manapság a "megcsalás"?

Figyelt kérdés

Régebben még érhető volt. Vallás, elferdült erkölcsi normák követése, megfelelés, stb...

Manapság viszont? Ki követi a Bibliát? Az ember alapvetően nem monogám. Csakis erőszakos dogmák kényszerítenek bennünket a "hűségre".

Azért rakom ezeket a szavakat idézőjelbe, mert nincs is mögöttes tartalmuk, nem szabadna léteznie ezeknek a szavaknak egy kapcsolatban.

Mi férfiak ösztönlények vagyunk. Nem érzelemből kefélünk, hanem puszta hedonizmusból. Attól még imádjuk a feleségünk, párunkat, nem akarjuk mással leélni az életünket, csak vele.

Viszont, ha kapcsolaton belül egy nő nem akar, nem úgy akar, nem annyit akar szexelni, mint egy férfi, csak erősbíti a férfit a "félrelépésben".

Mi férfiak nem bosszúból vagy érzelemből "botlunk meg", hanem puszta pillanatnyi örömszerzés miatt. A nőket viszont csakis az érzelem és a bosszú motiválja ebben. Ez nagy különbség és az utóbbi igenis bűn!

Hogy gondolhatja bárki is, hogy veszi a bátorságot, hogy korlátozza egy másik embert abban, hogy boldog legyen? A szex öröm, és ha nincs megfelelő mennyiség és minőség, valamint izgalom, akkor a férfi korlátozva van az egészséges mentális állapotának fenntartásában.

És mit képzel magáról a nő? Képes egy jól működő házasságot is eldobni azért, mert a férfi egy pár percig jól érezte magát. Holott semmilyen más motivációja nem volt, csak a pillanatnyi öröm arra a pár percre.

Nem gondolkodott közben azon, hogy más nővel akarja leélni az életét, más anyát akar a gyerekeinek. A nagyképű, önző nők pedig magukból kiindulva félreértelmezik a szex okát és átverve, kihasználva érzik magukat, holott erről semmilyen szó nincs.


Mindezeket gondolom úgy, hogy soha nem "csaltam meg" még senkit.

29/F


2019. jan. 16. 10:58
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
7%

"mivel őt az teszi boldoggá, ha csak vele fekszel le."


Évi egyszer, mert a 4,5 éves kapcsolatokban ez az átlag...

2019. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

III.Edricus Anxious


Mondasz valamit.

2019. jan. 16. 13:56
 43/52 anonim ***** válasza:
0%

...gondoltam hogy ez az oka annak amiért kiírtad a kérdést, ilyen hülye kérdést "nekifutásból" senki nem írna ki.


Szakíts, mást nem tehetsz. Összjössz megint valakivel pár évig, aztán megint és megint...


Ez leírhatatlanul kiábrándító, de sajnos ezért mondom, hogy az "örökké szerelem" nem létezhet, pedig nagyon szépen hangzik, de kizárólag egyszerű (és impotens/frigid) alakoknak elérhető. És mindkettőnek annak kell lennie.


Mert hiába indul jól, ha a vége ez, hogy marad az évi egy alkalom az is a létező legsótlanabb. Érdekes lenne egy felmérést végezni a 4-5 éve "kapcsolatban élők" közt (hazugságvizsgálókkal persze), vajon milyen szép átlagok jönnének ki... Évi 3 alkalom, mint nagy átlag...


Aztán úgyis félrelép valamelyik, vagy mindkettő.



Gusztustalan világ ez.

2019. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
93%
Ekkora baromságot már rég olvastam, amit idehánytál kérdező. Remekül szórakoztam rajtad. Képzeld, lehet, így számodra ez hihetetlennek fog hangzani, de a párom soha nem csalna meg engem, és én sem őt. Örülök, hogy nem vagyok ilyen ostoba és szűk látókörű, mint te. Mégis milyen jogon sorolsz te mindenkit egy kalap alá? Ne magadból indulj ki. Attól, mert te ágyba főbe csalod a barátnőid, másnak még van gerince.
2019. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Itt fölösleges ilyet kérdezni, még névtelenül is hazudnak. Maguknak is, nem csak az olvasóknak. Kiírtam egyszer egy hasonló kérdést, 10 válaszolóból 9 heti 5-6 szexet írt 4-5 év után is. :)
2019. jan. 16. 14:07
 46/52 anonim ***** válasza:
0%

#44


És tekegolyó méretű kék heréi az évi egy alkalom pici következményeként :D


Ami sajnos kötelező elem, mert "elmúlt a rózsaszín köd" és akkor le kell verni a szexualitást évi egyre.

2019. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
90%
Minek hazudni itt bárki is? Ki tudja, hogy ki van a név mögött? Senki. Pont azért van az, hogy simán leírhatná bárki, hogy milyen igazad van, de nem teszik.
2019. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Arra hallgass nyilván, aki öngyi akar lenni, csak mégse.
2019. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a baromságot add akkor elő a 4,5 éves kapcsolatodnak.

De nem mered. Akkora punci vagy...

És itt adod elő, hogy te vagy az igazi férfi, akinek igényei vannak. Érdekes, hogy párválasztásban nem vagy ennyire igényes. Inkább lekötöd magad 29 évesen olyannal, aki évi egyszer enged be a málnásba.

Áruld már el: ha ennél jobb nőt 29 év alatt nem tálaltál szingliként, miből gondolod, hogy csak szexre lesz valaki?

2019. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Mo.-n inkább menőbb a rossz hír, mint a jó. Sajnos.
2019. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!