Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról hogy egy férfi kapcsolatban van, de közben folyamatosan más lányokat lajkolgat a Facebook on, Instagramon?

Figyelt kérdés

Az én véleményem az, hogy oké nézze meg a képet ha már szembe jön vele a Facen vagy instan, de nálam az hogy mindig minden nő képét belajkolja nem fér bele a határaimba. ☺️

20/L (az én párom halistennek nem ilyen, most csak facebookos tapasztalatokról beszélek).


2017. júl. 31. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy vótmá.
2017. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a jobbik ha csak likeolgat. ¬_¬
2017. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el, régebben is lájkolgattak a férfiak és a nők is, még a face előtt.


Csak ott az utcán ezt egy mosollyal jelezték, vagy egy kis szemezéssel.


Nem olyan újkeletű szokás ez.


Had nézze, akkor lesz baj, ha többet csinál!

2017. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom engem ez hidegen hagy(na)! Nem érdekel(ne),hogy kit lájkolgat. Az ő dolga akkor is ha a barátom. Elvégre nem a tulajdonom, engem nem zavar tehát csinálja csak. Csak egy like gomb nem d#ta meg őket. Talán éremes lenne kicsit a realitás talaján mozogni és nem mindig féltékenykedni, bizalmatlankodni.


Legközelebb már azt kérdezik meg az emberek,hogy hé szerintetek milyen az a férfi aki ha kapcsolatban van akkor is levegőt vesz ha egy nőt megy el előtte?



19/L

2017. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd kinovod. A felnotteknel nem a lajkolas szamit.
2017. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy rohadtul ráér.
2017. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!