Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a pàrom hogy legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pàrom hogy legyek túl ezen az egész dolgon?

Figyelt kérdés
1 év után ténylegesen kiderült hogy nem is egy nővel csalt meg ezt sajnos a sajat szememmel láttam és hallotam de még mindig tagadja a dolgot nagyon fájdalmasan érintett az hogy nagyon mást adott elő nekem hogy ő milyen is valójában . Valaki akinek hasonlo a tapasztalata , légyszíves írja le hogyen lehet egy ilyen fájdalmas dolgon túl lépni mi az ami segíteni tud azon hogy jobban érezzem magam ezek után nem érzem magam nőnek hogy igy át lettem verve!

2019. jan. 29. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Fektess magadba, menj, csinosítsd ki magad, járj el a barátnőkkel, érezd magad jól, foglald el magad. Idővel pedig elhalványul a fájdalom. Mást nem tehetsz. Az ilyen emberek a legirreálisabb, legnyilvánvalóbb helyzetekben is képesek a végsőkig tagadni. Tudd, hogy többet érsz annál, hogy egy ilyen gerinctelen sutyeráké legyél. Nem kell bosszút állni, de neki is az fog fájni, ha látja, milyen jól vagy nélküle, ő pedig a harmadik punci után majd megy haza az üres, hideg lakásába. Akkor fogja érezni, hogy elcseszte. Csak te meg addigra köszönöd, jól leszel :)

Szóval én magamba fektetnék, ezt csinálnám.

2019. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha a sajât szemeddel láttad,és hallottad,akkor miêrt nem akkor tisztáztad,hogy hello itt vagyok,tudom,hogy felredugsz....
2019. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

1. normális esetben egy érett normális nő, aki nincs bepánikolva, hogy jujj egyedül fogok maradni, jajj mi lesz velem...az elhagyja.


2. ha vele maradsz ne hisztizz, ne sajnáltad magad.

2019. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is volt ilyen, nagyon rossz érzés volt, úgy éreztem hogy minden egy nagy hazugság volt, én pedig fülig szerelmes voltam belé.


Idő segít csak. Mindenképpen szakíts, én megpróbáltam vele, de ha ilyen rövid kapcsolatban ennyire nem vesz emberszámba, akkor ennek semmi értelme. Ezt sajnos saját bőrömön kellett megtanuljam.


30N

2019. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

1 év kapcsolat után biztosan elkergetném a fenébe. Nem kell tekintettel lenned sem gyerekre, sem családra, akkor miért maradnál mellette? Ami tény, nem tisztel téged, hazudik neked, és még le is tagadja? Bocs de ez nekem valhogy elég egyértelműnek tűnik.

40F

2019. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De elhagytad remélem ... ha nem akkor sürgősen tedd meg,úgy légy túl rajta!
2019. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!