Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy hatvannégyéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy hatvannégyéves pasit arra, h egy húszassal fiatalabb asszonnnyal barátkozzon?

Figyelt kérdés

Mondjuk en azt olvastam h a hatvanasok mar nem birjak az agyban , es mar leáldozóban a csillaguk.

Föleg h egy nem igazan kisportoltpasiról van szó , van pocak rendesen stb

Mit remélhet?

Ùgy tudom h a szex alternativ formai jönnek szóba inkabb mint az oralis örömök

Tapasztalatok ?

Bocsi a mobilról irok



2018. jún. 17. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Az egyszemű.
2018. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
csecse-becse-PECSE.
2018. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az meg mi ?
2018. jún. 17. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Kb. olyan ez, mint amikor valaki 64vármegye mozgalmat indít egy 19 megyével rendelkező országban.
2018. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem reális az önképük az ilyen pasiknak.
2018. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

64 éves öregember,nem pasi!!

Viagrával még mehet az bácsinak,itt inkább az a kérdés hogy egy 40-es nő minek foglalkozik egy nyugdíjassal.

2018. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan mi vinné rá? Az ami minden férfit és nőt rávisz arra hogy a másikkal ismerkedjen. Nincs ebbe semmi rossz, amíg mindkettejüknek jó.

Persze ne értsetek félre, saját kapcsolatban plusz mínusz 1-2 évet tudok elképzeni. De elfogadom ha másnak a 20 is belefér. Mert hát miért ne ha ők boldogok így???

2018. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy 72 éves f@$zit, 2 csaja van a felesége mellett és nem kártyázni szokott velük...
2018. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

El vagytok ti tévedve... én is majd annyi idős vagyok mostanában gondolkodom el a viagrán, de kivárom inkább míg tényleg kell.

Az é párom meg fiatalabb, mint akiről szó van, és nem barátkozunk, hanem együtt élünk, tök boldogan.


Nem "kerestük" egymást csak így alakult szépen, lassan - hogy az 50 feletti pasi meg ássa el magát a vénasszonyok szövege, szóval ők eleve kii is esnének, de szóba se jöttek.

Szóval kicsivel kevesebb előítélet, több rugalmasság agyban - ha javasolhatom!

2018. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!