Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb nőktől kérdezném:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőktől kérdezném: Tényleg igaz, hogy egy 30-nál idősebb nő jobban kívánja a szexet, mint egy fiatalabb?

Figyelt kérdés
Érdekel a saját tapasztalatotok! Kort is írjatok kérlek!

2018. ápr. 24. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen.

40N

2018. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2018. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Van, aki igen.

Van, aki nem.

2018. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Egy biztos: jobban élvezem. :)

Nektek az orgazmushoz annyi kell, hogy bedugod és húzogatod. Ez a legtöbb nőnek édeskevés. Hosszú tanulási folyamat során jutunk el oda, hogy sikerül. És hosszú tanulási folyamat a férfiaknál is, mire eljutnak oda, hogy minőségi előjáték legyen és ki tudják elégíteni a partnerük.

Hosszú évek óta ugyanazzal vagyok. Már jól összeszoktunk. Ezerszer jobb a szex, mint amikor mindketten fiatalok és tapasztalatlanok voltunk.

2018. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Egy 30-nál idősebb nő csak azt tudja, ő mennyire kívánja a szexet.
2018. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Nekem mindig alap volt a napi szex.

35/N

2018. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sajat tapasztalatom tudom. Én pl igen, gyorsabban ki is elégülök és szívesen próbálok ki új dolgokat. Huszon evesen volt, hogy megjatszottam az orgazmust, vagy azt mondtam, anelkül is szuper volt a szex. Na ezt kinőttem 😉
2018. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Én férfiként azt tapasztaltam, hogy egy nő 30-35 évesen van a topon. Szexuális értelemben is, mert általában már tapasztaltak, ismerik saját magukat, sokkal fogékonyabbak az újdonságokra, tudják mi kell a másiknak, ezért minőségibb a szex velük.
2018. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mikor minőségibb a pasikkal?
2018. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok nő, de tapasztalat. Fiatalon még a saját testüket, igényeiket sem ismerik fel. Sok fiatal szerelmes nő, már attól boldog, ha a tacskó parkolójában lecummanthatja az imádott férfit. Egy harmincas nő, az ilyen pasit, elhajtja mint a legyet.

Akkor már tisztába van a saját testével, igényeivel és nem az a lényeg, hogy a férfinek megadjon mindent. Olyankor már igénye van a tényleges ájulásos orgazmusra és tudja is, hogyan juthat oda:) Aki tudja élvezni és szereti a szexet, az őrülten odáig tud lenni érte a harmincas korosztályból.

2018. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!