Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megbocsatottak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megbocsatottak egy megcsalast, irjatok le legyszi, hogyan alakult ki ujra a bizalom?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 15:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy nem épült újjá az a bizalom, amit széttiport, pedig adtam esélyt a dolognak.
2019. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, rövid szenvedős időszak után feladtuk és szakítottunk végre. Értelmetlen volt húzni.
2019. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Olyanok valasza erdekelne, akiknek esetleg sikerült.Esetleg csalad gyerekek miatt adtak neki eselyt.
2019. febr. 5. 15:56
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell ábrándítsalak, sehogy. 2 évet még szenvedtem mellette, de mivel tett rá magasból, hogy jobb legyen, elhagytam.
2019. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

"Olyanok valasza erdekelne, akiknek esetleg sikerült.Esetleg csalad gyerekek miatt adtak neki eselyt."


Mégis miért csak az olyanok válasza érdekel? Mert az a pozitív? A negatív dolgot is el kell tudni fogadni, ami az, hogy a bizalom soha nem fog már visszajönni.

2019. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Bence_ ***** válasza:
81%

Évek teltek el, sehogy.

Tudom, hogy csak magamra számíthatók.

2019. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%

most le fogtok pontoztok mert en a masik brigadot erositem?

nalunk en voltam a fereg, aki megcsalta a parjat

pokol volt az az idoszak, ellensegemnek sem kivanom azokat az idoket

kemeny volt, szenvedtunk qrva sokat

megbeszeltuk, hogy folytatni akarjuk

ennek kb. 10 eve

en ugy gondolom most jobban szeretjuk egymast mint azelott, persze nem ment a megbocsatas egyik hetrol a masikra, de tepertem ezerrel hogy visszanyerjem a bizalmat es ezert most megtobbre ertekelem ot mint elotte

o pedig latta rajtam a szandekot, hogy tenyleg megbantam es latta evek alatt a javulast, hogy dolgoztam azon hogy jobb ember legyek es gondolom idovel sikerult megbocsatania

elfelejteni nem fogjuk sose, de mar nem olyan aktiv az elmeny mint par evvel ezelott

2019. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

7-es,nem pontozunk le, én rőlem ment a zöld pl :)


De ami fontos különbség, hogy ott te voltál a megcsaló, a többi válaszoló, jómagam is a megcsalt volt. A tüske nagyon nagy és sokszor az van, hogy a másik nem tesz azért, hogy kijavítsa ballépését (pl saját esetem). Te tettél, ezért sikerült is túllendülnötök.


30N

2019. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Van gyerek itt is. Nos, nem mindegy, hogy mi történt. Egyéjszakás, tartós viszony? Mi együtt maradtunk. Sosem bocsátottam meg neki. Az eset óta nem nyúlok hozzá és máshoz sem. Neki tartós kapcsolata volt mellettem, ami fèl évig tartott. A tizedik évben történt, azóta hat év tet el. Én elengedtem minden érzést, nem lesz más kapcsolatom senkivel. Vele maradok, tisztességgel felneveljük a gyereket. Ő nem tehet arról, hogy az anyja gyökér volt. Hat ève megy a színelőadás, eddig kiváló az alakítás. Én feladtam. A mienk az egyik legrosszabb megoldás, de jelenleg ez tűnik a leggyerekkímélőbbnek.
2019. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Bence_ ***** válasza:
68%
Tök 8 mi történt a lényeg, hogy változik e a viselkedésük. Tudnak e őszinték lenni egymással?
2019. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!