Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségemet látták egy szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemet látták egy szórakozóhelyen egy férfivel mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Készült fotó nem csókolta meg a férfi de kint álltak egy óráig az épület előtt és a férfi ölelte a derekat.Igy beszelgettek.A feleségem állítja baráti beszélgetés volt.En nem hiszek neki.mit tegyek?
2019. febr. 6. 19:08
1 2 3 4 5
 21/41 LazyJones ***** válasza:
93%
#17 Miért is a pasit kellene ököllel vernie? Nem az a pasi csalta meg a kérdezőt, hanem (lehetséges), hogy a neje. Vagyis egyedül vele van probléma. Azt lehet táncba vinni, aki hagyja magát.
2019. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Utolsó az 56% os válaszoló az nem ep.es meg itt ocskaz engem.az eszem megáll.
2019. febr. 6. 21:41
 23/41 anonim ***** válasza:
Necces a dolog.Eleve miért hagyn hogy valaki ölelgesse?Barátilag...Az a nő szórakozik veled pedig túl vagytok már a tinédzserkoron.Barátilag ba..zus.Olyan szintű duma ez hogy te meg csak barátilag dugsz meg valaki.Jah igen mert sajnáltad.Szerintem a kuka a nő fe te tudod.
2019. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Utolsó azt írod lehet hogy megcsalt.neked egy buliban olelgetes hosszú ideig egy fal mellett az nem megcsalás?
2019. febr. 6. 21:43
 25/41 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy ez nekem így elég elvalok.erre az volt a válasz hogy ő nem csalt meg engem.meg se csókolta a pasi.
2019. febr. 6. 21:45
 26/41 A kérdező kommentje:
És ugye a szemtanúk szerint ez igaz is.
2019. febr. 6. 21:45
 27/41 A kérdező kommentje:
Azt birom aki ezt írta:van gyerek?nincs tipli.es ha van?akkor turni a végtelenségig?,:))ezek aztán a szuper tanácsok,:))
2019. febr. 6. 21:50
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon sajnálom, ez tényleg nem sok jót sejtet.

Voltam már hasonló helyzetben,amikor a feleségem "elfelejtette" mondani,hogy egy pasit vitt az autónkal a szomszéd városba.

Fontos a helyzet szempontjából,hogy a feleséged a te fényképes lebuktató beszéded előtt mondott-e az esetről valamit,vagy próbálta eltitkolni.

Elmondta a pasi nevét és azt,hogy honnan ismeri?

Amennyiben semmit,akkor az nagyon gáz.

Mond meg neki,hogy a munkatársaid a hátad mögött róla beszélnek és ez neked nagyon rosszul esik,ezért szeretnél tisztán látni.

Ha védi a pasiját és továbbra is titkolózik,akkor nagy valószínűséggel megcsal.

Én ezek után totálisan megfigyeltem az asszonyt: üzenőprogramjait feltettem egy tabra és mindent láttam,amit akartam.

Szerencsére nálunk nem történt megcsalás,csak az asszony hibásnak érezte magát abban,hogy a pasi belezúgott(okkal,mert flörtölt vele),ezért próbálta eltitkolni és barátként kezelve lekoptatni a krapekot.

Természetesen nem sikerült neki,néhány hét után,amikor már szinte zaklatta a férfi,akkor tőlem kért segítséget,hogy építsem le.

2019. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Utolsó a te feleséged más palikkal flortol?és te ezt turod?
2019. febr. 6. 22:07
 30/41 A kérdező kommentje:
Utolsó én nem akarlak elkeseriteni de ez a sztori amit leirtal nagyon ismerős.egy ismerősöm pont ezt játszotta el otthon amit a te feleséged hogy ne búkjon le!a szeretőjét zaklatonak állította be hogy megmenekuljon.
2019. febr. 6. 22:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!