Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségemet látták egy szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemet látták egy szórakozóhelyen egy férfivel mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Készült fotó nem csókolta meg a férfi de kint álltak egy óráig az épület előtt és a férfi ölelte a derekat.Igy beszelgettek.A feleségem állítja baráti beszélgetés volt.En nem hiszek neki.mit tegyek?
2019. febr. 6. 19:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

19# erre azért nehéz válaszolni, mert semmit sem mondtál arról, hogy amúgy mi újság veletek. Az, hogy van két nagy gyerek, arra utal, hogy nem tegnap volt az esküvő. Veszekedtek? Van szex? Lelkesen szexel veled?


Mindenesetre, ha meg akar csalni, akkor meg is fog. Egy nőnek nincs annál könnyebb dolga, mint megdugatnia magát és ha már lezárt téged érzelmileg, akkor semmit sem tudsz tenni ellene. Ha elvesztetted a tekintélyedet a szemében, nagyon nehéz a visszaút. Egy biztos, se sírás, se veszekedés, se hiszti nem segít, könyörgés vagy érzelmi zsarolás meg pláne nem. Viszont ha nem akar eldobni, akkor kőkeményen és hidegvérrel (!) meg kell mondani, hogy a következő félreérthető helyzetet esetén, minden cirkusz nélkül lelépsz, tehát legyen tisztában mivel játszik és ennek megfelelően elő is készíteném a terepet. Ha azt akarja, hogy a feleséged maradjon, akkor lesz kedves akként is viselkedni. A lényeg, hogy tudasd vele, akármi is lesz, te felülkerekedsz a helyzeten, tehát ezek után rajta múlik, maradsz-e, vagy sem.

2019. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,hogy minden nő flörtölget valamilyen szinten.A női lét alapeleme,hogy pozitiv visszajelzéseket,bókokat akarnak kapni,és ezzel nincs is baj,csak ha nem tudják helyén kezelni a dolgokat.
2019. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
31 és! Meg egyszer! Nem fog legközelebb lebukni mert nyilván mostantól odafigyel arra hogy ne nyilvánosan csinálja!ti tényleg ennyire kezdők vagytok??hogy kérjem meg rá?jezus
2019. febr. 6. 23:12
 34/41 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező GYK-n teszel fel ilyen kérdést mire számítassz...?Minden válaszod után írod hogy jézus...jézusom... olyan férfiatlan ez.Ha a gyerekek már nagyok netán ki is repültek otthonról akkor rúgd ki az asszonyt a pi..ába hadd menjen diszkóba 50 évesen, te meg menj minden hétvégén pecázni ,focimeccsre, kocsmázz, ku..ázz főzzetek a haverokkal pörköltöt és szard le a ri..ncot!Legalább a nyugdíjas korod teljen jól és ne idegeskedj ilyen fa..ságokon!
2019. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
88%

Válaszolj őszintén. Mi az a válasz, amit vársz, amit látni/olvasni szeretnél?

Te már eldöntötted, majd felrobbansz, neked ez nem fér bele. Akkor? Nem hiszel senkinek semmit pasival te nem beszélsz, feleséged hazudik, de ha nem, ez már akkor is megcsalás. Szóval? Mit kéne írni neked?

2019. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
84%

#31. és 34. Teljesen egyetértek veletek, de hiába mondtok bármit, vkinek van töke, vkinek nincs... és fogdoztassa magát az asszonykája. :)


Én rúgnám magam piccsán az asszony helyében, mert ez a szerencsétlen balfax sohasem fogja.

2019. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
A pasival nem tudok beszelni mivel NEM Tudom a telefonszamat!A gyerekek meg kicsik.Igy nyilvan nem olyan könnyü.De az nekem nem segitseg, amiket ide irtok, hogy mondd meg neki hogy megegyszer ez nem fordulhat elö!Mert majd szerintetek megint kiall a buliba ?Nyilvan mostantol vigyaz hogy ne derüljön ki semmi!Engem csak az erdekelt, ki hogyan reagalna!De amikor ilyen valaszok jönnek, hogy verd agyon a masik pasit stb..akkor persze hogy megdöbbenek....
2019. febr. 7. 10:44
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Újból leírom: egy esetből nem kell világháborút kreálni. Megütköztél azon, amikor azt írtam, hogy az is lehet, hogy a feleséged nem akarta. Igen, lehetséges. Volt egy kolléganőm, akivel hasonló eset történt (nem voltam résztvevő!). Az adott pillanatban kissé ellenállt, de (ne firtassuk az okát - én tudom) semmit nem viszonozott.

Őket is lefotózhatta volna valaki. Ne opponáljatok, mert nem ismeritek a részleteket!

Apropó, aki fényképezett valóban igazat mondott? Tényleg egy órát enyelegtek? Ez az egy óra gyanús nekem.

Megválaszolom a kérdésedet is: a helyedben és azt tenném, hogy megbeszélném a felségemmel (nyugodt hangnemben!) akkor, amikor a gyerekek nincsenek jelen. A reakciójából, megbánásából kiindulva cselekednék. Egy esetet pardonálnék, de nem felejtenék.

Margóra írom: megültük az aranylakodalmunkat és biztos, hogy egyikünk sem lépett félre.

2019. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Utolsó.sajnos ez nem ilyen egyszerű.Mert mostantól sajnos nagyon fog vigyázni.mar láttam hogy azóta egy üzenet sincs a telefonjában mindent kitorolt. megbeszélték hogy máshol intézik az ügyeiket.Azt írtad hogy esetet pardonalsz.jol értem te ezután is megbiznal?de miért bízol?nyilván ezek után vigyázni fog nem?
2019. febr. 7. 18:36
 40/41 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem egyetlen esetet sem kellett pardonálnom. Ha a feleségemmel fordult volna elő hasonló, bizonyára megbocsátottam volna neki, de biztos, hogy soha nem felejtettem volna el. A kettőtök pontos helyzetét nem ismerem, így csak balga tanácsokat tudok adni, ami nem biztos, hogy az adott esetben helyes. Az, hogy a felséged mindent törölt, az azért is lehet, hogy leszámolt a pasival. Úgy veszem észre, hogy most számodra csak az a helyes tanács, amelyik letaglózza a feleségedet. Persze, nekem se esne jól, ha ilyen történne velünk.

Egy vicc jutott most eszembe. Leírom: "Statisztikusok kimutatták, hogy minden második ember hűtlen a párjához. Ha Te eddig hű voltál. akkor a párod volt a hűtlen...!"

Megértelek, hogy fel vagy háborodva és bánt a dolog. Megismétlem magam: Nyugodt hangnemben beszélj a feleségeddel erről és a reakciója és válasza után döntsetek a sorsotokról (és a gyerekekéről!).

2019. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!