Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám felnyitni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felnyitni a barátnőm szemét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném a véleményeteket/tanácsotokat kérni egy elég kényes témában. Felnőtt nők és férfiak válaszát egyaránt várom, nem tudatlan tiniékét. Egy tanácstalan barátnő vagyok. Megtudtam, hogy a legjobb barátnőmet (24) a pasija (28) kapcsolatuk kb. 90%-a alatt végig csalta. Közel 3,5 éve vannak együtt. Amint megtudtam megpróbáltam beszélni a barátnőmmel, aki persze nem hitt nekem. Nem egyszeri részeg botlásról van szó. Nem tudom pontosan hány nővel és hányszor csalta meg. De azt tudom, hogy nem eggyel. Akiről én tudomást szereztem azzal több mint 1,5 évig csalta. Három hónappal ezelőtt borult az igazság és akkor vetettek véget az egésznek kényszerből. Nem csak szexről volt szó. Biztos forrásból tudom, hogy állandóan a másik nő járt a fejében, többször vele álmodott. Azt is tudom, hogy többször megpróbálták lezárni. Sikertelenül. Mindig a pasi kereste újra. Egy idő után kialakult távolság sem szakította szét őket. A pasi mindent letagadott természetesen, a barátnőm pedig vakon hitt neki, mi szerint sosem csalta meg és semmi nem történt. A bizonyítékok ellenére sem hitt nekem.

Egy hete pedig megkérte a kezét. Tanácstalan vagyok. Én úgy gondolom, ahol megcsalás van, ott nincs szerelem. Kényelmes hazudozni magunknak és a másiknak is, a megszokottban maradni. Hogyan tudnám felnyitni a barátnőm szemét, hogy hibát követ el és szakítania kellene?


2019. febr. 7. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén?Sehogy,majd az élet felnyitja a szemét.Erre a csalódásra van szüksége,hogy megtanuljon valamit.Felesleges feszìteni nála a hùrt,ha eddig sem hitte el a bizonyítékok ellenére sem.Legyél majd mellette mikor vígasztalni kell.Ennyi.
2019. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%

1.: SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!

2.: A párom remekül főz, de attól rendszeresen étkezem a céges menzán és néha-néha befigyel egy hambi vagy pizza is valahol.

3.: SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!

2019. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos azt kell mondjam amit az első kettő válaszoló.Plusz,ha beszélnél vele, a vègèn még leszel a sza*alak
2019. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Gusztustalan szar vagy, második.

Másrészt ne szólj bele, úgysem hisz neked, nem a te dolgod felnyitni a szemét. Én is megpróbáltam egy jó barátnőmet lebeszélni valamiről, de én lettem a rossz, aztán rádöbbentem, hogy minek erőlködök... azóta meg ő is rájött.

2019. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Sehogy mert Te már megtetted azt ami elvárható egy baráttól. Nem tudom milyen bizonyítékot tudtál felmutatni de ha tényleg volt és annak sem hitt akkor innentől az ő döntése ha nem akarja látni a láthatót. Mégsem kényszerítheted arra amit nem akar. Ha még csak el sem gondolkodik a dolgon akkor minden hiába.

És ismétlem, innentől nem a Te dolgod. Felvilágosítottad, tud róla, ha mégis ez kell neki akkor nem szólhatsz bele.

2019. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is megtetted, amit megtehettél.

Ha tudja, csak nem akarja elfogadni, ha becsukja a szemét és hozzá megy annak ellenére is, hogy elmondtad neki, mit tudtál meg, akkor sajnos annyit tehetsz, hogy félre állva végig nézed, ahogy összeomlik majd az élete, amikor egyszer eljut a tudatáig, mi is folyik a háta mögött.

2019. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Úgy mondom neked hogy ilyen szinten már nincs közöd hozzá... Jelezted neki ami egy szép gesztus, de nem akar hinni neked. Ettől tovább ne menj, mert meg fog haragudni és oda a barátság.

Egem is csaltak már meg, tudom milyen, de nekem az első reakcióm rögtön az volt hogy ilyen nővel nem akarok tovább együtt élni. El is váltunk.


De több kapcsolatban látom hogy vagy a nő vagy a férfi nem akar hinni a tényeknek.

Közeli ismerősöm orrba szájjba csalja a feleségét, a nő tudja egyszerűen nem vesz róla tudomást... Ha ez így jó neki...hát istenem akkor maradjon vele...

2019. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Én alapesetben neked adok igazat, egy barátnak szerintem kötelessége figyelmeztetnie a barátját ilyesmire.

Onnantól kezdve viszont, ha nem hisz neked, nem sok mindent tudsz tenni.

Te megpróbáltad, ő nem kért a segítségedből, akkor hagyd rá.

2019. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Majd rájön!

De az biztos, hogy ezekutan ha felnyilik majd a szeme es azt fogja mondani, hogy "neked volt igazad, miert voltam ilyen vakon hulye" stb stb szoveg.. megmondanam neki, hogy en szoltam, de nem hallgattal a jo tanacsra.. akkor most en nekem nem kell utana majd sirni, amikor elotte meg en voltam ugymond neki a hulye, mert leakartam beszelni a dologrol!

2019. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Mindent megtettél amit egy igaz barát tehet, láttad, hogy átverik ezért elláttad információval, ezzel semmi baj nincs, viszont innentől az ő dolga, hogy mit kezd vele.


Tájékoztatni van jogod, helyette dönteni nincs és nem is tudsz.Ettől még a barátja vagy és ha egyszer kiderül az igazság akkor is tudni fogja, hogy nem akartál rosszat.

2019. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!