Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak legyszives őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak legyszives őszintén, mit éreztek, mikor megcsaljatok a felesegeteket, attól még szeretitek a felesegeteket, vagy csak nem mertek kilépni a biztonságos helyzetből?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Jajj hagyjuk már ezeket a kérdéseket. Akit megtudsz csalni, nem szereted. Mert ha szeretnéd, akkor lenne lelkiismereted, hogy fájdalmat okozol neki, ha végül kiderülne.

Az ilyen emberek max csak tárgyként tekintenek az adott nőre.

2019. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem voltam nős és egyszer csaltam, nagyon régen, az első kapcsolatomban. Probléma volt és nem lehetett megbeszélni. Kilépni gyáva voltam. Megtörtént a dolog. Szembe mentem az elveimmel, így mélységesen csalódtam magamban, így szakítottam, elhatároztam, hogy többet nem leszek gyáva és árulója sem másnak sem magamnak. Azóta pedig így van és szándékomnak megfelelően így lesz ezután is.

Igen, a gyávaság az oka (hogy kilépj a komfortzónádból/konfrontálódj/leírd a veszteséget).

32/f

2019. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Van egy észlény, aki rendszeresen leírja, hogy attól, hogy a felesége jól főz, bekap az utcán egy hamburgert. Ennyit éreznek: erekció, ejakuláció. Semmi érzelem. De a feleség felé se.
2019. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jól van én csak azért tettem fel ezt a kérdést mert hallottam már olyat hogy valaki két nőt egyszerre szeretett.ezert a kérdés.
2019. febr. 11. 19:00
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Egy falat tudomány, hátha találtok benne némi új információt. (mindezt anélkül, hogy állást foglalnék a kérdést illetően)


"vagy csak nem mertek kilépni a biztonságos helyzetből"


A férfiak nem a biztonságérzetet keresik egy stabil párkapcsolatban.

A "félrelépést" leginkább kiváltó férfi okok egyike a változatosság utáni igény.

Tudományos megállapítás, hogy a férfiak nemi reakciója a negyedik! közös aktus után csökken az adott nő irányába. (nem szűnik meg, de már nem olyan heves mint az első négy alkalomkor)


Evolúciós szempontból egy nő számára elsődleges pont a biztonság egy kapcsolatban, ugyanis ez garancia az utód felnevelésére, addig a férfiak változatosság iránti vágya abból ered, hogy minél nagyobb eséllyel adják tovább a génjeiket.

2019. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kérdésre nem valaszoltal utolso
2019. febr. 11. 19:19
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen nem, hiszen írtam is, hogy nem foglalok állást a kérdést illetően. Ennek oka egyszerű, egyszerűen nincs ilyesfajta személyes tapasztalatom, azonban munkám során számtalan hasonló esettel találkoztam már, és adtam tanácsot. A kardinális kérdés a másik megértése, ez pedig úgy érhető el, hogy minél inkább próbálunk a másik fejével gondolkodni és az ő szemszögéből vizsgálni az adott szituációt.
2019. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Rockarc ***** válasza:
87%

Aki osztonekkel indokolja a megcsalast, az kretenkent eli az eletet, tudatossag nelkul. Tipikus tunete a lebukas utan, jaj nem ezt akartam, meg nem tudtam, hogy ez lesz belole, meg arra nem is gondoltam stb dumak.


Nem valo az ilyen egy fejlett tarsadalomba.


42F

2019. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Azt erezzuk, hogy nem eljuk ki a szexualis vagyainkat (marmint azokat, amit az asszony nem tud teljesiteni), es most van az utolso lehetoseg kielni, aztan csokolom.
2019. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso TE sem a kerdesre valaszoltal.A kerdes az volt,hogy szerelmes vagy e a felesegedbe ha massal is le tudsz feküdni?Vagy akkor te kit szeretsz tulajdonkeppen?
2019. febr. 12. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!