Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak legyszives őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak legyszives őszintén, mit éreztek, mikor megcsaljatok a felesegeteket, attól még szeretitek a felesegeteket, vagy csak nem mertek kilépni a biztonságos helyzetből?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Elnézést, hogy nőként,szeretőként válaszolok. Véleményem, lehet kettőt szeretni. Kedvesem sokszor mondja szeret, hiányzom.Tudom ez lehet üres beszéd is. De nem tudná így megjátszani, ha csak arra kellenék. A múltkor véletlenül utcán találkoztunk. Valahová ment, volt 10 perce,csak úgy be invitált egy parkba, mint a tinik (pedig már igencsak nem vagyunk azok) ölelt, csókolóztunk. Több éves kapcsolat. Viszont az élettársát is szereti. Róla csak jókat mond, sokat kedveskedik neki. Hozza-viszi autóval, azért dolgozik többet mert az asszony le cseréli a konyhát és mindenből a legminőségibb árut választja. Hetente 4-szer, 5-ször szexelnek. Nekem ha szóba kerül, mindig azt mondja szereti, soha nem hagyná el, meg engem is szeret. Egyszer szakítottam vele 4 év után, mondván ez az út sehova sem vezet. Aztán úgy találkoztunk újra mint két hajótörött. Sem Ő,sem én nem bírtunk aludni az alatt a pár nap alatt. Ez van. Szerintem Ő egyszerűen nem monogám. Ettől még egészen biztos ,hogy szereti azt a nőt akivel együtt él.
2019. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem, a felesegemet jobban szeretem, mintcsak szerelmes vagyok bele. A szeretommel meg ferfikent erzem magam, es erosebbe tesz abban, hogy felelosseget vallaljak es kuzdjek a csaladomert.


Ezt sok no nem erti meg, hogy a ferfi ugy mukodik, hogy minel tobb megerositest kap, es jobban kielheti a titkos vagyait (amirol neha az asszony se tud, vagy ha igen, akkor nem tudja teljesiteni), annal erosebb lesz mind fizikailag, mint mentalisan, ami szukseges ahhoz, hogy a csaladban ellassa a feladatat.


Ha nem kap megerositest, akkor bepunnyad, es fogatlan, kopaszodo, iszogato, pocakos valaki lesz belole, aki deglik egesz nap a TV elott.


Remelem, most a kerdesre valaszoltam. :)

2019. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na utolso IGEN pontosan erre gondoltam!Tehat akkor a szeretö tulajdonkeppen ÖSSZEHOZ egy regen bepunnyadt hazassagot JOL ERTEM?Ezt miert nem erti neg a legtöbb ember?Pontosan IGY VAN ahogy leirtad!
2019. febr. 12. 15:39
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

# 12

Há' persze"


Vagy csak egy szép önámítást építettél fel, hogy miért vagy olyan, amilyen. Én csak annyit látok, hogy nem elég az asszony és ezért mész másfelé.


A megerősítéshez mióta kell szex? Vagy ahhoz kell, hogy feláll még? Én is sok megerősítést kapok, ami valóban tök jó, de érdekes módon nem kell dugnom ehhez senkivel.


Mondjuk az is érdekes, hogy kóros önbizalomhiányból, kapuzárási pánikból fakad valakinél a megcsalás. A

2019. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként meg nem mindenkinél kell árulás a kapcsolatban ahhoz, hogy elviselje vagy felturbózza a bepunnyadt kapcsolatát, ami nem elégíti ki valamilyen téren már. Ez csak látszat és a felszín, és közben a saját párjánál is hazudnia kell minden nap. Csak egy kényszermegoldás. Aláírom van aki így oldja meg, szíve joga, de szerencsére nem mindenki.
2019. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!