Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem akar gyereket, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar gyereket, miért nem védekezik?

Figyelt kérdés

A szeretőm két éve nős, és nagyon sok éve együtt van a feleségével.

Egy beszélgetés során kiderült, hogy bár nincs náluk baba projekt, de a feleség nem szed gyógyszert, ő pedig rendszeresen belé megy. De ha nem akar gyereket, akkor miért?


2019. febr. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
95%

Én kérdeztem te ki is vagy a történetben mert az egyik kommentben feleséget írsz.

Teljesen zavaros amit írsz.

Miért nem lehet leírni,feltenni egy kérdést normálisan??

Már a második kérdés amivel találkoztam ezen a két napban.

2019. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Nem írok zavarosan. H végig olvastad volna, akkor nem kérdeznéd ki vagyok. Egy feleség vagyok.

Tettem már fel kérdést, hogy a férjem nem védekezik, tudja hogy én se, mégis bennem megy el. Erre mondtátok itt, hogy ez semmit nem jelent, hogy nem védekezik, ez nem jelenti azt hogy akar.

Ezzel én nem értettem egyet, és most feltettem egy másik kérdést másik szemszögből, mintha szerető lennék. Mintha az lenne, hogy a szeretőm otthon nem védekezik feleséggel, de azt mondja nem akar gyereket. Mint láthatod, jöttek is ellentmondásos válaszok, hogy ez bizony azt jelenti gyereket akar ő otthon, hisz nem védekezik.

Ennek a kérdésnek annyi értelme volt, hogy bebizonyosodott hogy össze vissza válaszolnak ezen az oldalon, egy témába se válaszolnak egyet a válaszolók, illetve az is igaz lett, hogy egy kérdést fel lehet tenni úgy hogy a kérdező mellé álljanak vagy ellen. Szóval, semmi értelme nincs itt véleményt kérni. Ez a dolog tanulsága.

2019. febr. 15. 21:35
 43/54 A kérdező kommentje:

Leegyszerűsítve, van egy fő kérdés. Az, hogy az a pasi aki nem védekezik, és tudja hogy a partnere se, az akar e gyereket?


Na, erre a kérdésre más más válaszokat adnak, annak függvényében hogy a felesége kérdezi e (mert szerintetek akkor nem akar), vagy pedig a szeretője (ekkor akar gyereket).

2019. febr. 15. 21:41
 44/54 anonim ***** válasza:
82%
Nagy taps neked. Brávó😅😅😅😅
2019. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 33-as válaszoló.

Kifejtettem a véleményemet ez ügyben,csupán annyi maradt le hogy csak abban az esetben nem állja meg a helyét az álltalam leirt gondolat,ha a pasi tudja magáról hogy terméketlen.

Tehát hiába szexel védekezés nélkül,azt nem azért teszi mert gyereket akar,hanem mert tudja hogy nem ejtheti teherbe a nőt.

De ezt egy házasságban illik megbeszélni!

2019. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Linkeld már be azt a bizonyos kérdést.
2019. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
2019. febr. 16. 09:49
 48/54 anonim ***** válasza:
93%
Csak, hogy tisztázzuk: egyszer sem írtad le, hogy a kérdésben kamuztál, valójában az ő felesége vagy. Eleve tök hülyeség így a kérdés. És csodálkozol, hogy nem értjük, hogy mi van? Vagy direkt csinalod, hogy utána mi tűnjünk a hülyének, tehát a véleményünk semmit nem érjen? Akkor egyáltalán minek tetted fel a kérdést? 39-es voltam.
2019. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Úr isten, te menthetetlen vagy. Itt most nem az a lényeg, hogy kinek vagyok a kie.
2019. febr. 16. 13:06
 50/54 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kérdezd meg meg, ha a bátyám-öcsém-kollegám-szomszédsrác-apám-nagyapám-nevelőapám-kolleganőm férje-barátnőm férje-húgom férje-nővérem férje-anyám férje-kolleganőm szeretője-húgom szeretője-anyám szeretője-donald trump azt mondja nem akar gyereket es megmássza a kolleganőmet, hugomat, anyámat.... és beléjük élvez akkor akar gyereket vagy nem? Így teljes lenne a kep és csinálhatsz excell táblázatot is belőle. De egyébként siman megkérdezheted a férjed, ha nem akarunk gyereket akkor miért dugunk óvszer nélkül? Vagy csak dugtok, beszélgetni nem szoktatok?
2019. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!