Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem akar gyereket, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar gyereket, miért nem védekezik?

Figyelt kérdés

A szeretőm két éve nős, és nagyon sok éve együtt van a feleségével.

Egy beszélgetés során kiderült, hogy bár nincs náluk baba projekt, de a feleség nem szed gyógyszert, ő pedig rendszeresen belé megy. De ha nem akar gyereket, akkor miért?


2019. febr. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
91%

"Itt most nem az a lényeg, hogy kinek vagyok a kie."

Na ebben egyetértünk. De "szerető"-nek nevezni a a házastársad elég nagy tévedés a szavak használatát illetően. Szerintem ketten beszéljétek meg!!! Határozottan beszéljétek meg.

(Ha ránk hallgatsz, akkor javasoljuk, hogy NE szaporodjatok tovább, belegondolni is rossz, hogy egy szegény kisgyerek tőletek tanulja a zengzetes magyar anyanyelvet.)

2019. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

A férjed akar gyereket, mert védekezés nélkül beléd élvez. Egyszerű a helyzet. Ha feleségként, ha szeretőként teszed fel a kérdést, ezen a tényen az nem változtat. Valószínűleg te is akarsz gyereket, hiszen nem teszel ellene.

Szóval a helyzet az, hogy mindketten akartok gyereket és tesztek is érte.

Akkor nem értem mi a probléma, vagy mi a kérdésed alapja. Sok sikert kívánok és leljétek sok örömötöket egymásban.

31/N

2019. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
95%
Az általad linkelt kérdésben ezt így konkrétan senki sem válaszolta, amit te előadsz de sebaj. Amúgy meg nem mindenkinek van ideje vagy akárcsak kedve végig olvasni a válaszokat. Te rakod fel a kamu sz.r kérdésed és még te sározod a válasz adókat hogy nem tudnak szöveget értelmezni. Te meg egy életképtelen alak vagy mert a saját férjeddel nem tudod ezt rendesen megbeszélni inkább gyártod a kis történetet de azt sem a legjobban. Na de hogy a kérdésre választ adjak, aki azt mondja nem akar gyereket de telibe veri az asszonyt az szimplán egy fogyatékos semmire kellő alak és kb ennyi. Na de velem ezt nem tenné meg a férjem hogy belém élvez többször is de gyereket meg nem akar. Hát ez vicc. Egy szerencsétlen gyerekkel játszotok ti ezt felfogjátok amúgy?
2019. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
83%

Mit dolgozol és mennyit kapsz érte? Komolyan érdekel. Ennyi meló melletti szabadidővel simán kézben tarthatnám az életem. Szerintem még jóga órákat is vehetnék.

Üdv: egy háziasszony

2019. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!