Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pasi nem vedekezik akkor...

Ha a pasi nem vedekezik akkor ő akar gyereket csak nem mondja ki?

Figyelt kérdés
8eve jarunk ossze en es a srac.mindketten 30felett vagyunk.es az utobbi idoben rengeteget beszelunk gyerek temakrol.mondtam is neki h en egyebkent szeretnek majd.mondta h o is.illetve mondtam neki tobbszor is mar h en nem szedhetek fogamzasgatlot.multkor epp megvolt nekem es mondtam h ha szeretne akkor a vegen nem kell megszakitania a dolgot.igy is lett.de most viszont nem volt meg ,en azt hittem kiveszi de nem.mikor egyebkent evekig kivette.o most akkor akar gyereket csak nem beszeljuk meg?
2016. szept. 21. 12:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak felelőtlen és tetszik neki, hogy nem kell gumit húzni és a legjobb résznél megszakítani a mókát. De most ti egy pár vagytok? Vagy mit jelent az összejárunk kifejezés? És ha lesz gyerek, akkor hol fogtok élni? Külön vagy együtt? Szerinted normális ilyen "kapcsolatba" gyereket vállalni?
2016. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szeretnél gyereket tőle, ha ezt nem mered megkérdezni??? Ennél cikisebb kérdéseket is meg kell beszélni egy komoly kapcsolatban:-)! Hajrá, beszélj vele, segíti az intimitást!
2016. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszerűen vakmerő, csak ezzel nem kellene játszani. Kérdezd meg tőle.
2016. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Koztunk ugy nincs kimondva h par vagyunk.o nem jar ossze senkivel en meg halal feltekeny vagyok minden nore.amugy szoba kerult mar az osszekoltozes es mondtam h milyen jo lenne.de azota se mondtuk ki h egyutt vagyunk.amugy azert is gondolom h nem benne a babat mert meselte regen h o minden bnojevel es novel nagyon figyelt a vedekezesre.es egyatalan nem egy felelotlen ember
2016. szept. 21. 12:39
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

És ha gyerek lesz belőle, akkor is csak összejártok?

Ez így szimpla felelőtlenség, egy normális kapcsolatban le lehet ülni és meg lehet beszélni ezt a témát (is).

2016. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kimondva, hogy pár vagytok, nincs kimondva, hogy gyereket akartok. Mi ez? Óvoda? Majd az sem lesz kimondva, hogy ő az apa, hogy fizet gyerektartást stb... Nőjjetek már fel és döntsétek el, hogy mit akartok! Egy gyerek nem játék. Vele nem játszhatjátok el, hogy nem mondjuk ki, hogy ő apu, meg nem mondjuk ki, hogy miért élsz egyedül. Egy gyerek felelősség és ezért felnőtt gondolkodású embereknek lenne szabad csak gyereket vállalni!
2016. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy akarna. 8 éve csak összejártok. Ez nem egy komoly kapcsolat.

Csak felelőtlen, és úgy gondolja, hogy majd megoldjátok, ha terhes leszel, elveteted, vagy otthagy a gyerekkel egyedül.

2016. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"Koztunk ugy nincs kimondva h par vagyunk"


Akkor nem is vagytok...

2016. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az minden vágya, hogy gyereke szülessen tőled, azért reszelget 8 éve csak úgy, anélkül, hogy igazán felvállalna.
2016. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

30 felett már illene tudni eldönteni,hogy pár vagytok-e vagy csak összejártok kefélni!

Mert amíg ez nem.tisztázott,inkább nem kéne gyereket gyártani!

És az ember még azt hiszi,hogy az óvodában ülnek az ovisok...pedig szabadon járkálhatnak köztük!

2016. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!