Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem, rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, rájöttem és ő nem is tagadta. Nyíltan felvállalta a dolgot. Azt mondta szereti a másikat! Annyira tanácstalan vagyok, én még mindig szeretem és kitartottam mellette mindig. (45N,47F). Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok de erre nem számítottam. Rajtakaptam amint a nő munkahelyére ment és csókkal köszöntek egymásnak. Teljesen sokkot kaptam hogy ez tényleg igaz. Ráadásul a nő mint kiderült jóval fiatalabb nálam (29)és ahogy a férjem mondta mellette legalább férfinak érzi magát! Ezzel a mondattal nagyon megalázott. Teljesen összetörtem.
2019. febr. 19. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem tehetsz semmit, hagyd menni. Vagy ha ennyire szeretnéd magad megalázni, akkor várj egy kicsit, a férjed hamarosan 50 lesz, szerinted nem fogja a 30 éves csajszi előbb-utóbb dobni? Nekem egy rokonom volt így, csak éppen 25 éves csaj mellett érezte magát férfinek. Gyors válás, de mire megjöttek a papírok, a csajszi már pattintotta is, csak előbb lehúzta jópár százezerrel. Pasi meg kullogott vissza a feleséghez, de neki már nem kellett.
2019. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tehetsz semmit.Túl kell lépni ezen.Fájdalmas,az biztos,megalázó is,de még rosszabb lenne megpróbálni helyrehozni a lehetetlent
2019. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, férfinek érzi magát. Persze, amíg a csaj nem dobja. Aztán majd keres másikat, akinél szintén ez lesz a magyarázat. Ördögi kör, ebből nem szabadul egyhamar. Hagyd, hagy menjen, majd rájön, ha már késő lesz.
2019. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Azon is el lehet gondolkodni, hogy melletted vajon miért nem érzi magát férfinak. Egy házasság megromlásához 2 ember kell.
2019. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom de szánalmas... Ha egy érzéketlen ribi lennék komolyan rámennék ezekre a kiégett családos csávókra, és pénzeltetném a dolgaimat minimális figyelemért.


Annyira kész vagyok ettől, hogy ezeket az önbizalom nélküli és csődtömeg alakokat nevezzük az erősebbik nemnek, miközben 47 évesen az a legnagyobb dicsőség az életében, hogy megfarkalt egy fiatal lányt.


A helyedben vagy széjjel perelném és vinnék mindent a válással, amíg tart a rózsaszín ködös kangörcse, vagy ráhagynám és tartanék én is szeretőt. Attól függően mennyire jók az életkörülményeitek. De nehogy te kuncsorogj, semmi értelme nem lenne.

2019. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
4-es, ez normális, fiatal párok esetén így van. De kapuzárási pánikos 50 felé közeledő pasikat egyik percről a másikra meg tud hülyíteni egy 20 évvel fiatalabb nő. Lehet a csaj hisztis, buta, a feleség meg normális, intelligens, kedves, de a kapuzárási pánik rengeteg pasiból csinált már hülyét. 20 éves kiscsajok zsinóron rángatnak korábban értelmesnek tűnő pasikat, elmarják őket a családjuktól, barátaiktól, kifacsarják, majd dobják őket.
2019. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Engem egy 11evvel fiatalabb gyereklannyal csalt a ferjem, megsem hasonlitottam magam hozza soha. Valamit ott talalt amit velem nem, ez meg nem jelenti h az a lany jobb/szebb/vmit jobban tud.


Megragtam ezer oldalrol, levontam a konkluziokat es beadtam a valokeresetet, mondvan nem ezt erdemlem es a gyerekeim sem.


1.5ev mulva jott helyre az eletunk, nekem lett egy szamomra sokkal jobb parom aki ertekel es megbecsul, a gyerekeknek olyan potapa aki rajong ertuk es felelossegteljesen neveli oket, az exemnek meg volt par felelossegmentes eve a lanykaval, aki mara 2gyerekes csaladanya es ugyanolyan normalis eletet elnek, mint ami elol elmenekult tolunk:) faradt, ingerult, tipikusan a cseberbol vederbe esett.


Azok utan h a ferjed nemcsak h megcsalt de meg is alazott ahelyett h merhetetlenul megbanta volna, en elengednem. A lany nyerhet egy korosodo ferjet vagy majd dobja nemsokara, te meg egy uj eselyt a szerelemre.


Tudom h most nagyon lent vagy, de ha igy dontesz, lehet meg jobb. Ha latszathazassagot akarsz ahol a ferjed le se szr,maradhat minden igy.

2019. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bence_ ***** válasza:
60%

Boldog voltál ebben a kapcsolatban vagy csak tűrtél, hátha egyszer jobb lesz?

Ha ő nem érezte magát ferfinak akkor te se érezheted magad nőnek mellette.

2019. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy fájdalmas, de az ilyet el kell engedni.

Az 5-s jól megmondta. Válj el és perelj el mindent ami megillet téged is. Csak egy bizonyos százaléknak sikerül a szeretővel az új élet. A legtöbb megbánja és hamarosan vissza kuncsorogja magát, arra viszont te helyrejössz és mosolyogva vissza küldheted a szeretőhöz. Tapasztalatból mondom, sírj, gyászold meg a kapcsolatodat és húzzon el a ... 2 év múlva áldod az eget, hogy megszabadultál egy ilyen féregtől.


Nem voltam és nem vagyok bosszúálló, de az a fájdalom amit egy kapuzárásos pasi okoz, mert élni akar és senkit nem kímélve szeretőzik, az elégtételt kíván. Sok sok storyt olvastam és hallottam, nagyon kevés férfi lesz boldog az új kapcsolatában. Ez csak a rózsaszín köd, ami hamarosan lehull a szeméről, de arra te újra gyönyörű leszel és az lesz az elégtétel amikor hallod mástól, hogy ő ide oda rohangál 2 pipi között, te pedig megtalálod újra önmagad.

2019. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem erezte magàt férfinek melletted?h nem volt boldog veled?

Ahelyett h kinyitotta volna a szàjacskàját es elmondja ha valami bántja

valami zavarja vagy valamire vàgyik

Ehelyett??beleszeret màsba

Gondolom voltak kis flörtöcskek aztan talalkozok

szex es beleszerett.

Te ezt elnezned?Ne harcolj erte!

Had menjen,sose lesztek boldogok!!

Ha ot szereti es visszamegy hozzad azt hiszed nem fojtatjak a hatad

mogott??

Ne csinalj nagyobb bolondot magadbol.

Nem szeret,nem tisztel...

Ez ennyi volt

2019. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!