Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan ferfirol akinek szeretője van, és házasodni készül a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Igen,én vagyok a szerető.sajnos beleestem ebbe a hibába,és nem tudtam kiszállni.persze vannak az így meg úgy szeretlek dumák,mégis meg tudja tenni,hogy elvesz egy másik nőt a közös gyerek miatt,és csak azért mert a nő azt mondta,hogy elhagyja ha nem lép.

roviden ennyi a történet ,de képtelen vagyok felfogni,hogy valakinek van képe elvenni valakit miközben szeretője van,és mindezt csak a gyerek miatt.nagyon magam alatt vagyok.valahogy ki akarnek abrandulni,de szeretem sajnos.nem is tudom mit várok tőletek,talán csak annyit hogy valaki azt mondja,hogy ennél már csak jobb lehet.


2019. febr. 21. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: azt kell mondjam, te egy nagyon naiv ember vagy. Szeretőként nem vagy olyan helyzetben hogy nehezményezd amit a d.gópartnered a felvállalt barátnőjével tesz vagy tenni készül. Tudd hol a helyed, mert minden szép szó, ígéret csak egy dologra irányul: hogy ágymelegítő legyél. Ennyi. Attól még a pasi elveszi a nőt akivel felvállalt kapcsolatban van és nem a gyerek miatt. Ha nem akarná, nem lehetne kényszeríteni. Ebből adódik hogy te továbbra is csak kefélőtárs lehetsz. Az más kérdés hogy szánalomra méltó a barátnő helyzete és tuti továbbra is csalni fogja - ha nem veled, mással. Te viszont még jobban sérülni fogsz ha nem hagyod abba nagyon gyorsan ezt a viszonyt. Mivel érzelmi köteléked van, nyilván nem könnyű de eleve ha tudtál a barátnőről, miért bonyolódtál ennyire bele.

Ez csak akkor lesz jobb, ha kilépsz ebből és megszakítod a kapcsolatot a pasival. Egyébként még rosszabb lesz és kizárólag neked.

31/N

2019. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

En ismerek ilyet, az en ismerosom volt (az egyik) szereto.

Azota a par mar osszegazasodott es gyerekek is vannak. En csak sajnalni tudom szegeny not, aki a mai napig nem tudja milyen ember is a ferje valojaban. :(

Gerinctelen dolognak tartom a megcsalast alapbol, ezt csak peldakent irtam le a kerdesedre valaszolva: letezik ilyen es nem is ritka.


26N

2019. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire gyava.hogy a baratno vezesse az orranal fogva es nem.kepes kiallni azert hogy kit szeret..akkor hagynam.

Ez a pasi se neked.se a nojenek nem bizonyitja h szereti.

Hadd a palit a baratnojenek ha annyira akar hazasodni nehogymar kenyszeritsed arra h teged szeessen ,még azert is teged fog hibaztatni.

En.kilepnek ebbol a fosbol

2019. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De azert remelem te is tudod.hogy hibas vagy.

Amint megtudod h kapcsolatba van tipli.

Ha olyan akkor max teged valaszt. De ha konnyu preda voltal nem fogsz kelleni neki

2019. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bence_ ***** válasza:

Pasi azért veszi el mert így jó neki.

Sajat életed kéne a figyelmed közép pontjában helyezni és rá jönni, hogy mi az oka annak, hogy egy ilyen pasira azt mondod, szeretem.

Mert ez a lényeg!

2019. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!