Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, ti egy tíz éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti egy tíz éves kapcsolat után megbocsájtanátok a barátnőtöknek, ha az csókolózna a barátnőjével? Többször is mert kicsit becsiccsentettek.

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Férfival tenné, azt még igen. Barátnővel? Azt nem. Akkor én mint férfi már nem kellek oda.
2018. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Persze. Nővel bármikor megcsalhat, abban nincs semmi rossz.
2018. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Aki ilyen szinten berúg, amit később "becsiccsentés"-ként próbál előadni, az már ezért is befejezendő... Nálam legalábbis.


A csók dolog pedig... Az nem zavar, hogy biszexuális hajlamai vannak, az már igen, ha csókolózik mással. Jól mutatja a valódi vágyait, ha ez már pár pohár alkohol után előjön. Az alkoholizálás ilyenkor csak kibúvó, fedősztori. Érzelmileg nem tudnám ezt helyretenni, tudom manapság konzervatívság, de monogámiában hiszek és ott nincs helye véletlenszerű "csókolózásoknak" másokkal.

2018. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én barátnőm is volt dekk részeg az 5 éves párkapcsolat alatt, eszébe nem jutott volna bárkivel csókolózni. Nővel meg főleg nem.
2018. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Persze az alkohol jó kifogás a felróható magatartásra. :D
2018. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Nézzük a lényeget: A részeg ember mindig igazat mond és cselekszik...

Tehát bárhonnan nézzük megcsalt.

Az egy másik kérdés, hogy a pasik többsége (én sem), nem vesszük megcsalásnak ha azonos nemmel (nővel) megesik néha...

Azért nem, mert számunka a másik is ellenkező nemű...

Ettől még persze nem jó :)

2018. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

#6


De miért nem? Az is megcsalás, ha vele azonos neművel van... Miért "nem számít" ez sokaknak? Bár én alapból szigorú vagyok megcsalások megítélésében, igazából a testiség alapból annak számít, mindegy a nem vagy az életkor.


De nem is kell feltétlenül testiség, van az a szint ahol már azt érzed, hogy valaki mással van szívesebben, neki mond el mindent, vele beszél meg mindenfélét, veled meg alig... Az is megcsalás valamilyen szinten. Ellenkező neművel általában fizikai is követi. Azonossal nem, de az elhidegülés miatt szakítás lesz a vége.

2018. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Számomra is megcsalás, akár férfivel, akár nővel teszi, amennyiben nem nyitott kapcsolatban egyeztünk meg.

Aki szerint nővel megcsalhatja, annak a szex csak egyfajta "verseny", és csak attól fél, hogy lesz a saját nemében nála jobb, aki nagyobb örömet tud nyújtani, így az ellentétes neművel történő megcsalás neki nem jelent gondot.

2018. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha zavar bárkit, hogy nőként válaszolok hagyja figyelmen kívül.

Ha férfi lennék nem szakítanék, viszont komolyan elbeszélgetnék vele. Egy barátnőhöz érzelmek (szeretet) fűzik a nőt, és ha előjönnek mellette vágyak is (akár alkohol miatt) az nagyon komoly probléma. Nálam kimeríti a megcsalás érzelmi és fizikai szintjét teljesen. Gondolkodnéj, hogy hol rontottuk el a kommunikációt és talán sok sok idő múlva vissza tudná nyerni a bizalmamat. Persze ehhez az kell, hogy megbánja, hogy elkezdje felmérni magában a szexuális beálítottságát és az érzelmeit irántam. Ha mindketten tisztán látunk lehet nézni előre de ha a részéről gyerekes elutasítást látnék, illetve azt, hogy az alkoholra fogja akkor azthiszem vége lenne

2018. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
39%
kövezzetek meg, de én bedobnám a hármas témát, két nő egy férfi felállásban, ha balhézna miatta takarózhatsz a megcsalással ;)
2018. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!