Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibáztatható egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztatható egyáltalán a harmadik fél?

Figyelt kérdés

Több esetben is volt olyan, hogy aki nekem tetszett, már foglalt volt, így lemondtam róla.

Volt, aki először önként kezdett nekem udvarolni (holott tudta, hogy tudom, hogy párja van), volt, aki csak azután, hogy megtudta, hogy nekem tetszik (nem tőlem).

Minden esetben nemet mondtam, mert nem akarok második lenni senkinél.

Ha már nincsenek együtt, az más.


Sokak szerint hülye vagyok, a harmadik fél nem hibás, és azzal is kár érvelni, hogy hát "karma", meg "majd visszaüt", mert ilyen nem létezik. Az, hogy én nem csaltam meg senkit/velem nem csaltak, az nem jelenti azt, hogy engem sem fognak.


2019. márc. 3. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma már csoda, hogy nem lincseljük meg azokat, akiknek van még értékrendje.


A kapcsolatuk szempontjából nem vagy hibáztatható, de emberileg és elvi alapokon igenis az vagy.

2019. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2019. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Jól tetted! Hála az égnek vannak még ilyen nők!(gondolom nő vagy)


Manapság mindenki csak a pillanatra gondol, de a következményekre nem, hogy például ezzel valakinek fájdalmat okoz. Lelkiismerete a legtöbb embernek már nincsen. Egoisták, leszarják a másikat.

Nekik legyen jó az a lényeg.


Ne mások véleményét vedd mérvadónak. Ha szerinted így a normális akkor cselekedj ennek megfelelően. Ne kattogj azon hogy ez mások szerint jó vagy rossz.


Egyébként szerintem jól döntöttél.

Volt nálam is olyan szituáció mikor egy férjezett nővel ismerkedtem, ő csak szexet akart, azt mondta a férjével nem működik a dolog. Végül kitértem a dolog elől, nekem nem fér bele az ilyen erkölcsileg.

Tudom van aki leszarja...

2019. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak én nem értem h akivel él és nem müködik az alap szex az miért nem válik el,v miért ment hozzá mert ott előtte se mukodott az tuti..
2019. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Dehogynem, eleinte mukodik a szex, mert uj meg izgalmas meg minden, aztan par ev utan mar nem olyan izgalmas. Velem mindig ez volt. Nem csaltam meg senkit, de x ido utan mindig vagytam masokra. Altalaban szakitas lett, de gondolom vannak akik ilyen-olyan okokbol nem szakitanak inkabb, foleg aki mar hazas, gyerekek, stb.
2019. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokaknak már esküvő előtt is pocsék az egész de hát megesküsznek mert ugy illik.. Na ott tuti a megcsalás mindkét fél részéről
2019. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem.


Mivel nem reális, hogy egy embert élete végéig ne érjék kísértések, így a hűségesség arról szól, hogy mennyire tudsz ellenállni nekik. Ha csakis és kizárólag azért nem csalja meg valaki a társát, mert nincs kivel, az attól még ugyanúgy rossz társ.

A megcsalásért kizárólag az felelős, aki engedett a kísértésnek, és hátbaszúrta a másikat.

2019. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mégiscsak van egy kis hiba a gondolkodásodban... Az addig teljesen rendben van, hogy nem jössz össze foglalt pasival, de ne azért ne gyere össze, mert mások esetleg elítélnének... Önmagad miatt ne. Harmadiknak lenni soha nem jelent teljes értékű kapcsolatot, hanem osztozkodást, titkolózást, lemondásokat jelent. Legyél annyira igényes önmagaddal szemben, hogy teljes értékű kapcsolatra vágyj, függetlenül attól, hogy mit gondol erről a világ.
2019. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy hibáztatható. Nem a fő bűnös, az mindig is a félrelépő fél lesz, de akinek az értékrendjébe belefér, hogy vele csaljanak valakit és akinek nem fordul fel a gyomra a hűtlen emberektől, az számomra egy ugyanolyan emberi hulladék, mint aki megcsalja a párját.
2019. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen hibás,a nős /férjezett mindig tabu...

Ha akar,váljon el először.

2019. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!